logo gisplay

Bezzałogowy statek powietrzny DJI Phantom 4 RTK. Uzyskaj centymetrowe dokładności

Bezzałogowy statek powietrzny DJI Phantom 4 RTKCzy jest możliwe, aby uzyskać centymetrowe dokładności pomiaru z drona bez pomiarów punktów GCP? Bezzałogowy statek powietrzny DJI Phantom 4 RTK jest początkiem nowej ery w pozyskiwaniu produktów z wykorzystaniem technologii fotogrametrii z niskiego pułapu. Dron umożliwia tworzenie chmury punktów, modeli 3D, NMT, NMPT i ortofotomap.

 DJI Phantom 4 RTK. Bezzałogowy statek powietrzny dla geodezji

Dron DJI Phantom 4 RTK z zintegrowanym modułem GNSS RTK zachowuje stabilność nawet w trakcie niekorzystnych warunków pogodowych. Wykonane zdjęcia przez bezzałogowy statek powietrzny są geotagowane z dokładnością ~1 cm XY oraz ~1,5 cm Z. Co więcej testy przeprowadzone przez firmę NaviGate Sp. z o.o. konsultowane z Akademią Górniczą-Hutniczą w Krakowie wykazały, że centymetrową dokładność produktów można otrzymać już przy pomierzeniu i wskazaniu jednego fotopunktu. Aby otrzymać raport z przeprowadzonych testów, wystarczy przesłać formularz kontaktowy na stronie: https://navigate.pl/dji-phantom-4-rtk-pix4dmapper-promocja/

Pix4Dmapper – oprogramowanie do fotogrametrii

Do przetwarzania danych uzyskanych przy pomocy bezzałogowego statku powietrznego DJI Phantom 4 RTK najlepiej sprawdza się oprogramowanie Pix4Dmapper. Aplikacja pozwala tworzyć w łatwy sposób wysokiej jakości ortofotomapy oraz modele 3D. Pix4Dmapper pozwala wykonać aerotriangulacje, wygenerować gęstą chmurę punktów, modele mesh i numeryczny model terenu.

Phantom 4 RTK z Pix4Dmapper w zestawie. Oszczędzasz 3075 zł

Tylko w firmie NaviGate Sp. z o.o., która jest autoryzowanym dystrybutorem DJI Enterprise i generalnym dystrybutorem oprogramowania Pix4D w Polsce, otrzymasz zestaw z bezzałogowym statkiem powietrznym Phantom 4 RTK i oprogramowaniem do fotogrametrii Pix4Dmapper o 2500 zł netto (3075 zł brutto) taniej.

Phantom 4 RTK z Pix4Dmapper w zestawie. Oszczędzasz 3075 zł

 

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

Międzynarodowa Konferencja Studentów Geodezji
23-29-06.2019
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
I Krajowe Forum Użytkowników LiDAR
22-23.10.2019 r. (Sękocin Stary)
VII Forum BioGIS
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

Galeria

Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018