logo gisplay

Nowa wersja GEO-MAP otworzy plik z ePODGiK

Geo Map 10.43Firma Geo-System wydała nową wersję oprogramowana GEO-MAP oznaczoną nr 10.43. Nie jest to jednak kolejna „zwykła" modyfikacja, gdyż wprowadza bardzo istotne z punktu widzenia obsługi geodetów udogodnienie, które pozwalają – bez posiadania licencji - na otworzenie plików w formacie MAP, które są wynikiem zgłoszenia pracy geodezyjnej za pomocą technologii ePODGiK.

W stosunku do takich danych oprócz przeglądania można wykorzystać także inne dodatkowe funkcje systemu jak: Export, Drukowanie, Kontrole. Funkcjonalność jest dostępna od wersji 10.43 systemu GEO-MAP i obowiązuje aktualnie w powiecie pruszkowskim, a docelowo funkcjonalność zapewne znajdzie się w innych powiatach korzystających z technologii iGeoMap/ePODGiK.

Funkcja przeglądarki przeznaczona jest dla użytkowników systemu iGeoMap/ePODGiK, którzy nie posiadają zakupionej licencji na system GEO-MAP, a potrzebują wglądu w dane uzyskane z PODGiK, czy też mają potrzebę przekonwertowania danych do innych formatów np. DXF, TANGO. Aby uruchomić przeglądarkę należy mieć zainstalowany system GEO-MAP w wersji demonstracyjnej.

Instalacja jest dostępna na stronie: www.igeomap.pl/index.php?inc=download

 

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GIS w Stolicy 2018
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018