logo gisplay

80% zniżki dla szkół i uczelni na zakup oprogramowania LiMON

LiMON ViewerFirma Dephos Software Sp. z o.o. przygotowała specjalną ofertę edukacyjną dla szkół i uczelni na zakup oprogramowania LiMON. W ramach oferty instytucje te mogą zakupić przeglądarkę danych LiDAR z 80% zniżką. Dodatkowo studenci oraz uczniowie, którzy korzystają z programu podczas zajęć otrzymają na czas nauki darmowe licencje.

LiMON Viewer umożliwia płynną pracę na bardzo dużych i skomplikowanych chmurach punktów LiDAR oraz ułatwia sporządzanie dokumentacji pomiarowej. Z aplikacji korzysta już, łącznie na ponad 250 stanowiskach, wiele jednostek samorządowych w całej Polsce. Program jest wykorzystywany głównie do przeprowadzania analiz planistycznych wymagających pomiarów zabudowy.

Zniżką objęte jest również rozwiązanie LiMON Server, które umożliwia wygodną pracę z dowolnie dużą liczbą plików LiDAR . Chmura punktów przechowywana jest na serwerze opartym na bazie danych i udostępniana użytkownikom poprzez przeglądarkę LiMON Viewer bez konieczności wyszukiwania pojedynczych plików.

Więcej informacji na stronie www.limon.eu gdzie można pobrać wersję demonstracyjną oprogramowania.

 

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

INTERGEO 2018

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GIS w Stolicy 2018
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
IV Forum Geodezja Przedsiębiorcy Studenci (GPS)

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018