logo gisplay

Usługi Geo-System w OpenStreetMap Polska

Usługi Geo-System w OpenStreetMap PolskaDo serwisu OpenStreetMap Polska zostały włączone cztery usługi zbiorcze opracowane i uruchomione przez firmę Geo-System Sp. z o.o.

W serwisie OpenStreetMap pod adresem osmapa.pl należy rozwinąć znajdujące się z lewej strony mapy menu z warstwami  i następnie z warstw widocznych pod napisem "Nakładki" wybrać włączaną warstwę.

  • KrajowaIntegracjaPunktowAdresowych - obejmującą dane adresowe z całej Polski (1830 wdrożeń iMPA uzupełnione danymi z PRG).
  • KrajowaIntegracjaEwidencjiGruntów - obejmującą dane ewidencji i budynków z ponad 320 powiatów prowadzących ewidencję w różnych systemach informatycznych.
  • KrajowaIntegracjaUzbrojeniaTerenu - obejmującą dane o uzbrojeniu terenu z ponad 60 powiatów prowadzących uzbrojenie w różnych systemach informatycznych.
  • KrajowaIntegracjaMiejscowychPlanowZagospodarowaniaPrzestrzennego – obejmująca miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego w postaci wektorowej z ponad 120 gmin oraz ponad 700 gmin w postaci rastrowej.

Działki i Adresy są dostępne z obszaru całej Polski, natomiast Uzbrojenie i Plany zagospodarowania przestrzennego nie mają pokrycia na całą Polskę. W portalu działa także oparta na danych gminnych "Usługa lokalizacji adresu" ULA, pozwalająca znaleźć nawet najnowsze adresy np. dodane w gminach kilka sekund temu.

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GIS w Stolicy 2018
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018