logo gisplay

Szkolenia z zastosowania dronów, fotogrametrii i teledetekcji z dofinansowaniem

NaviGate - ośrodek szkoleniowyKrakowska firma NaviGate uruchomiła nową stronę Ośrodka Szkoleniowego NaviGate, którą można odwiedzić pod adresem: szkolenia.navigate.pl. W serwisie znajduje się kompletna oferta specjalistycznych szkoleń z zakresu technologii GIS, geodezji i bezzałogowych statków powietrznych dla jednostek administracji publicznej, firm komercyjnych oraz klientów indywidualnych. Na szkolenia  można otrzymać dofinansowanie, które wynosi od 80% do 100% wartości szkolenia.

Uzyskaj świadectwo kwalifikacji operatora drona

W ramach działalności Ośrodka NaviGate kursanci będą mogli odbyć szkolenia przygotowujące do egzaminu w celu uzyskania świadectwa kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego (drona). Szkolenia UAVO będą dla osób, które chcą wykonywać loty w zasięgu wzroku (VLOS) i poza zasięgiem wzroku (BVLOS), a także zdobyć uprawnienia instruktora UAVO INS.

Firma NaviGate Sp. z o.o. jest wpisana do rejestru podmiotów szkolących Urzędu Lotnictwa Cywilnego (nr 264RPS-07/2018) w zakresie szkoleń UAVO.

UAVO VLOS BVLOS

Specjalistyczne szkolenia z zastosowania dronów, fotogrametrii i teledetekcji

Oprócz tego Ośrodek Szkoleniowy NaviGate prowadzi kursy, w których przekazywana jest specjalistyczna wiedza z zakresu zastosowania dronów w różnych branżach m.in.: w GIS, geodezji, budownictwie, leśnictwierolnictwiearcheologii czy ochronie środowiska. NaviGate prowadzi też szkolenia z fotogrametrii niskiego pułapu z Pix4Dmapper lub Agisoft Metashape, a także teledetekcji multispektralnej z bezzałogowych statków powietrznych z Agisoft Metashape lub Pix4Dmapper i Pix4Dfields. Ośrodek Szkoleniowy NaviGate specjalizuje się w szkoleniach z zakresu bezzałogowych statków powietrznych (UAVO), fotogrametrii niskiego pułapu, teledetekcji oraz GIS i geodezji.

Fotogrametria niskiego pułapu

Kadrę Ośrodka stanowią instruktorzy z wykształceniem kierunkowym oraz bogatym doświadczeniem zdobytym podczas realizacji projektów komercyjnych. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów i są ukierunkowane na zdobywanie wiedzy praktycznej przez kursantów. Firma NaviGate posiada autoryzację producentów dla których jest dystrybutorem zarówno na prowadzenie szkoleń produktowych, jak i specjalistycznych.

Ośrodek szkoleniowy NaviGate - loga

Szkolenia w całej Polsce. Organizujemy nocleg i wyżywienie

Ośrodek działa na obszarze całej Polski. Szkolenia odbywają się m.in. w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Bydgoszczy, Gdańsku i we Wrocławiu. Jako jeden z nielicznych ośrodków podczas każdego szkolenia w ramach kosztów socjalnych zapewniamy naszym kursantom nocleg i wyżywienie.

Dodatkowo firma NaviGate umożliwia organizację szkoleń dedykowanych dostosowanych do potrzeb Klienta z indywidualnym programem, czasem trwania, ilością kursantów i miejscem.

Ośrodek szkoleniowy NaviGate - katalog

 

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

Różne oblicza Gospodarki Przestrzennej
2510.2019
I Krajowe Forum Użytkowników LiDAR
22-23.10.2019 r. (Sękocin Stary)
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 (Wrocław)

Galeria

Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018