logo gisplay

Mapa - porównywarka wielkości miast/obszarów

Mapa - porównywarka wielkości miast/obszarówW zalewie coraz bardziej wymyślnych map, ze specjalistycznymi możliwościami wizualizacji danych, duże wrażenie potrafią zrobić projekty proste i zaskakująco użyteczne.

Zamiast skomplikowanego interfejsu – podstawowa nawigacja; zamiast kolorowych efektów potrafiących nieraz przyprawić o oczopląs – schludność i utylitarność. Dodajmy do tego koncentrację na jednym zadaniu i mamy już podstawowe cechy bohatera dzisiejszej wzmianki, czyli mapy – porównywarki wielkości miast/obszarów.

Dzięki temu narzędziu możemy bezpośrednio sprawdzić, które z interesujących nas miast/obszarów jest większe. Co ważne, poza podstawowym, wizualnym zestawieniem bazującym na mapach Google, możemy sprawdzać również które z miast posiada lepiej rozbudowaną infrastrukturę – drogi, transport kolejowy czy ścieżki rowerowe.

Lekkie, intuicyjne i przyjemne w obsłudze narzędzie z prostą wyszukiwarką, do której możemy wpisać dwa obszary, które chcemy porównać. Czy dla tego zadania potrzeba czegoś więcej?

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

Międzynarodowa Konferencja Studentów Geodezji
23-29-06.2019
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
I Krajowe Forum Użytkowników LiDAR
22-23.10.2019 r. (Sękocin Stary)
VII Forum BioGIS
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

Galeria

Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018