logo gisplay

Mapa kampusu UW z szansą na nagrodę

Mapa kampusu Uniwersytetu Warszawskiego została nominowana do Nagrody Architektonicznej Prezydenta m. st. Warszawy.Mapa kampusu Uniwersytetu Warszawskiego została nominowana do Nagrody Architektonicznej Prezydenta m. st. Warszawy.

Otwarty Kampus – bo tak nazywa się mapa – przedstawia w szczegółach uniwersytecki kompleks przy Krakowskim Przedmieściu. Twórcy podzielili miejsca na kilka kategorii: relaks, jedzenie, usługi, miejsca do nauki, przechadzka. W opisach miejsc znajdują się informacje, w jakim stopniu kawiarnia, bar czy biblioteka są dostępne dla osób poruszających się na wózku.

W tworzenie Otwartego Kampusu zaangażowane były studentki – a obecnie absolwentki – studiów o specjalizacji animacja kultury realizowanych w IKP. Teraz ich platforma została nominowana do Nagrody Architektonicznej Prezydenta m. st. Warszawy w kategorii najlepsze wydarzenie architektoniczne 2018. W plebiscycie zostanie też przyznana Nagroda Mieszkańców. Dlatego wszyscy, którym spodoba się internetowa mapa kampusu mogą na nią zagłosować do 12 listopada poprzez formularz internetowy. Zwycięzców poznamy miesiąc później – 12 grudnia.

Mapa kampusu powstała w ramach Projektu Powiśle – programu kształcenia, realizowanego przez specjalizację animacja kultury w IKP UW. Celem projektu było m.in. zainicjowanie nowych relacji UW z najbliższym otoczeniem (instytucjami lokalnymi z Powiśla czy jego mieszkańcami).

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

Międzynarodowa Konferencja Studentów Geodezji
23-29-06.2019
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
I Krajowe Forum Użytkowników LiDAR
22-23.10.2019 r. (Sękocin Stary)
VII Forum BioGIS
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

Galeria

Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018