logo gisplay

Aktualizacja Google Earth na iPhone'a

Po roku od premiery aplikacji Google Earth na iPhona doczekaliśmy się jej kolejnej wersji - 2.0. Oferuje ona kilka nowych funkcji, m.in. możliwość przeglądania map stworzonych na komputerze w aplikacji My Maps Googla.

Po premierze w ubiegłym roku Google Earth okazało się najpopularniejsza aplikacją pobieraną z internetowego serwisu App Store. W ciągu 6 miesięcy odnotowano aż 220 tys. pobrań.

Nowa wersja dostępna jest w 31 językach ( w poprzedniej tylko 18). Możemy w niej przeglądać wszystkie mapy stworzone wcześniej a aplikacji My Maps Googla, logując się wcześniej na konto tym samym loginem i hasłem co w aplikacji na komputerze. W wersji 2.0 ulepszono też interfejs przeglądania map, przez co odszukiwanie miejsc czy zdjęć jest łatwiejsze.

Aplikacja dostępna jest w 31 jeden językach:

angielskim (U.S, UK), francuskim, niemieckim, chińskim, holenderskim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim (Brazylia i Portugalia), duński, szwedzki,. norweskim, fińskim,  koreańskim, japońskim, rosyjskim, polskim, tureckim, ukraińskim, arabskim, tajskim, czeskim, greckim, hebrajskim, indonezyjskim, malezyjskim, rumuńskim, słowackim, chorwackim.Program jest dostępny za darmo poprzez witrynę iTunes App Store

źródło: Google

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
GIS Challenge 2019
29-31.05.2019 (Kraków)
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018