logo gisplay

Aktualizacja Google Earth na iPhone'a

Po roku od premiery aplikacji Google Earth na iPhona doczekaliśmy się jej kolejnej wersji - 2.0. Oferuje ona kilka nowych funkcji, m.in. możliwość przeglądania map stworzonych na komputerze w aplikacji My Maps Googla.

Po premierze w ubiegłym roku Google Earth okazało się najpopularniejsza aplikacją pobieraną z internetowego serwisu App Store. W ciągu 6 miesięcy odnotowano aż 220 tys. pobrań.

Nowa wersja dostępna jest w 31 językach ( w poprzedniej tylko 18). Możemy w niej przeglądać wszystkie mapy stworzone wcześniej a aplikacji My Maps Googla, logując się wcześniej na konto tym samym loginem i hasłem co w aplikacji na komputerze. W wersji 2.0 ulepszono też interfejs przeglądania map, przez co odszukiwanie miejsc czy zdjęć jest łatwiejsze.

Aplikacja dostępna jest w 31 jeden językach:

angielskim (U.S, UK), francuskim, niemieckim, chińskim, holenderskim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim (Brazylia i Portugalia), duński, szwedzki,. norweskim, fińskim,  koreańskim, japońskim, rosyjskim, polskim, tureckim, ukraińskim, arabskim, tajskim, czeskim, greckim, hebrajskim, indonezyjskim, malezyjskim, rumuńskim, słowackim, chorwackim.Program jest dostępny za darmo poprzez witrynę iTunes App Store

źródło: Google

Nasze patronaty

Międzynarodowa Konferencja Studentów Geodezji
23-29-06.2019
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

Galeria

Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018