logo gisplay

Parki, uczelnie i centra handlowe - nowe zdjęcia Street View z polskich miast

Teatr Komedia we Wrocławiu na zdjęciach Street ViewGoogle dodał do puli miejsc, po których można odbyć wirtualny spacer, kolejne 14 obiektów położonych w Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie.

Od teraz, bez względu na pogodą, można przespacerować się alejkami warszawskiego Pola Mokotowskiego oraz dwóch wrocławskich parków: Staromiejskiego i tego na Wyspie Słodowej.

Na Mapach Google znalazły się także fotografie wnętrz dwóch krakowskich uczelni: Uniwersytetu Jagiellońskiego i Akademii Górniczo-Hutniczej.

Do listy centrów handlowych, po których można się przespacerować za pomocą Street View, dołącza aż 6 nowych obiektów z całej Polski. To położona w starym kompleksie fabrycznym łódzka Manufaktura, poznańskie centrum handlu i sztuki Stary Browar, dwie galerie zintegrowane z dworcami kolejowymi – Galeria Krakowska oraz Wroclavia – a także warszawska Arkadia i Galeria Mokotów.

Parki, uczelnie i centra handlowe to niejedyne nowe punkty na Mapach Google. Od dziś fani sztuki mogą również odwiedzić Teatr Komedia we Wrocławiu, by przejść się po foyer i zajrzeć na scenę. Ci którzy wolą sport, mają możliwość obejrzenia stadionu Legii na warszawskim Powiślu.

Co więcej, do dostępnego już na Mapach Google warszawskiego Dworca Centralnego dołączył kolejny ważny polski węzeł komunikacyjny, czyli Kraków Główny.

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GIS w Stolicy 2018
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018