Program konferencji "Innowacyjne technologie geodezyjne - zastosowanie w różnych dziedzinach gospodarki"

Znany jest już szczegółowy program Międzynarodowej Konferencji Naukowej "Innowacyjne technologie geodezyjne - zastosowanie w różnych dziedzinach gospodarki", która w dniach 7-9 czerwca br. odbędzie się w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Cyziówka pod Rzeszowem.

Czytaj więcej...

Kolejna edycja konferencji GIS w Inżynierii Środowiska za nami

GIS w Inżynierii Środowiska  - Jury (Foto: Damina Wójcik)W minioną środę (17 maja) na Wydziale Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska AGH w Krakowie odbyła się już trzecia edycja konferencji „GIS w Inżynierii Środowiska”, której głównym organizatorem jest Sekcja Środowiskowa Koła Naukowego „KNGK Geoinformatyka”.

Czytaj więcej...

IV Konferencja Techniczna „Nowoczesne technologie w prowadzeniu PODGiK"

Ruszyły już zapisy na IV edycję konferencji technicznej pt.: „Nowoczesne technologie w prowadzeniu PODGiK". Konferencja, tak jak w latach poprzednich, odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Warszawianka w Jachrance w dniach 13-15 września 2017 roku.

Czytaj więcej...

Zapowiedź IV edycji Konferencji „Informacja przestrzenna nowym impulsem dla rozwoju lokalnego”

Konferencja „Informacja przestrzenna nowym impulsem dla rozwoju lokalnego”, która odbędzie sie 1 czerwca 2017 r. we Wrocławiu, skierowana jest przede wszystkim do przedstawicieli samorządów lokalnych. Jej ideą jest pokazanie dobrych praktyk w zarządzaniu przestrzenią na szczeblu lokalnym z zastosowaniem systemów informacji przestrzennej.

Czytaj więcej...

Krakowskie Spotkania z INSPIRE o jakości powietrza

Już za miesiąc odbędzie się XIII Ogólnopolskie Sympozjum z cyklu "Krakowskie Spotkania z INSPIRE". Tegoroczny temat to „Jakość powietrza - od pomiarów do prezentacji”.

Czytaj więcej...

Podsumowanie konferencji smart3Dcity

Pierwszą edycję konferencji smart3Dcity (26.04.2017, Wrocław), której pomysłodawcą oraz organizatorem jest firma SHH, zdominowała tematyka związana z pozyskiwaniem, przetwarzaniem oraz publikowaniem danych miejskich 3D. Procesy te były szeroko omawiane przez podmioty zainteresowane jak najszerszym i najefektywniejszym wykorzystaniem tych informacji. Ważnym elementem dyskusji podczas konferencji był także projekt Polska 4D.

Czytaj więcej...

XII Ogólnopolska Konferencja Studentów Geodezji już za nami

Uczestnicy XII Ogólnopolskiej Konferencji Studentów GeodezjiW dniach 25-27 kwietnia odbyła się XII Ogólnopolska Konferencja Studentów Geodezji, na której swoje referaty i postery prezentowali studenci z kół naukowych z uczelni z całej Polski.

Czytaj więcej...

XXIII Jesienna szkoła geodezji

XXIII Jesienna szkoła geodezjiW dniach 21-22 września 2017 roku w Centrum Nauki i Sztuki „Stara Kopalnia” w Wałbrzychu odbędzie się XXIII Jesienna Szkoła Geodezji im. Jacka Rejmana organizowana przez Stowarzyszenie Geodetów Polskich Oddział we Wrocławiu, Politechnikę Wrocławską oraz Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu.

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Start Konferencje Konferencje