logo gisplay

IMPULS już za tydzień

Już tylko tydzień pozostał do konferencji „Informacja przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego”, której tegoroczna edycja została włączona w obchody XX-lecia Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

XXI Sympozjum PTFiT - aktualności

Pojawiło się kilka nowych informacji związanych z XXI Ogólnopolskim Sympozjum Fotogrametrycznym „Aktualne wyzwania fotogrametrii, teledetekcji i geoinformatyki", które odbędzie się w Koszalinie i Mielnie w dniach 19-21 września 2018 roku.

IV edycja konferencji Środowisko Informacji

Można już zgłaszać propozycje prezentacji do tegorocznej edycji konferencji Środowisko Informacji odbędzie się 22 listopada w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

II Ogólnopolska Konferencja GIS w Edukacji

Miejsce konferencji - Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego Collegium GeographicumW dniach 14-15 czerwca 2018 r. na Wydziale Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego odbędzie się II Ogólnopolska Konferencji GIS w Edukacji.

XXI Sympozjum PTFiT - Komunikat 2

Znamy już harmonogram, koszty uczestnictwa oraz inne szczegółowe informacje XXI-go Ogólnopolskiego Sympozjum Fotogrametrycznego „Aktualne wyzwania fotogrametrii, teledetekcji i geoinformatyki”, które odbędzie się w Koszalinie i Mielnie w dniach 19-21 września 2018 roku.