logo gisplay

XIV Konferencja Ogólnopolskiego Klubu Studentów Geodezji za nami

XIV Konferencja Ogólnopolskiego Klubu Studentów Geodezji (fot. KNG Dahlta)W dniach 25-26 kwietnia na Wydziale Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie odbyła się XIV Ogólnopolska Konferencja Studentów Geodezji. Wydarzenie to jest nie tylko okazją do wyłonienia najlepszych studenckich prac naukowych, ale także świetną okazją do wymiany doświadczeń i integracji studentów geodezji z całego kraju.

Geoinformacja wobec wyzwań cywilizacyjnych - XXIX Konferencja PTIP

Geoinformacja wobec wyzwań cywilizacyjnych - XXIX Konferencja PTIPW dniach 6-7 listopada 2019 r. w Warszawie odbędzie sie kolejna konferencja Polskiego Towarzystwa Informacji Przestrzennej z cyklu "Geoinformacja w Polsce", której tematem przewodnim będzie "Geoinformacja wobec wyzwań cywilizacyjnych".

Zapisy na konferencję w Jachrance dotyczącą PODGiK-ów

Ruszyły zapisy na VI edycję konferencji technicznej pt.: „Nowoczesne technologie w prowadzeniu PODGiK”, która odbędzie sie w dniach 18-20 września 2019 r. w Centrum Konferencyjnym Warszawianka w Jachrance.

Co w tym roku na IMPULSIE?

VI edycja Konferencji "Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego"Znamy już szczegółowy program VI edycji Konferencji "Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego", która odbędzie się 23 maja we Wrocławiu.

Zbliża się XIV Ogólnopolska Konferencja Studentów Geodezji

XIV Ogólnopolska Konferencja Studentów Geodezji W dniach 25 – 26 kwietnia w Krakowie odbędzie się XIV Ogólnopolska Konferencja Studentów Geodezji. Wydarzenie ma zasięg krajowy i już od kilkunastu lat jego gospodarzami są członkowie Klubu, który zrzesza 10 geodezyjnych Kół Naukowych z całej Polski.

XLII Ogólnopolska Konferencja Kartograficzna

XLII Ogólnopolska Konferencja KartograficznaW dniach 17 i 18 września 2019 r. w Krakowie odbędzie się XLII Ogólnopolska Konferencja Kartograficzna pod hasłem "Generalizacja map w technologii cyfrowej".

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
GIS Challenge 2019
29-31.05.2019 (Kraków)
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018