logo gisplay

Esri User Conference 2019

Już dziś rozpoczyna się jedno z największych wydarzeń świata GIS – „Esri User Conference”. Jak co roku około 19 tysięcy osób spotka się w San Diego, aby przez 5 dni dyskutować o najciekawszych zastosowaniach GIS i technologiach od Esri. Dla osób, które nie mogą uczestniczyć w spotkaniu osobiście, Esri przygotowało transmisję onlin.

Konferencja GIScience 2020 w Poznaniu

Konferencja GIScience 2020 w PoznaniuW dniach 15-18 września 2020 roku w Poznaniu odbędzie się 11 konferencja z cyklu GIScience organizowana tym razem przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza.

I Krajowe Forum Uzytkowników LiDAR - POLSCAN

I Krajowe Forum Uzytkowników LiDAR - POLSCANInstytut Badawczy Leśnictwa wraz z Uniwersytetem Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie zapraszają do udziału w I Krajowym Forum Użytkowników LiDAR - POLSCAN, które odbędzie się w dniach 22-23 października 2019 r. w Sękocinie Starym.

XIV Konferencja Ogólnopolskiego Klubu Studentów Geodezji za nami

XIV Konferencja Ogólnopolskiego Klubu Studentów Geodezji (fot. KNG Dahlta)W dniach 25-26 kwietnia na Wydziale Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie odbyła się XIV Ogólnopolska Konferencja Studentów Geodezji. Wydarzenie to jest nie tylko okazją do wyłonienia najlepszych studenckich prac naukowych, ale także świetną okazją do wymiany doświadczeń i integracji studentów geodezji z całego kraju.

Geoinformacja wobec wyzwań cywilizacyjnych - XXIX Konferencja PTIP

Geoinformacja wobec wyzwań cywilizacyjnych - XXIX Konferencja PTIPW dniach 6-7 listopada 2019 r. w Warszawie odbędzie sie kolejna konferencja Polskiego Towarzystwa Informacji Przestrzennej z cyklu "Geoinformacja w Polsce", której tematem przewodnim będzie "Geoinformacja wobec wyzwań cywilizacyjnych".

Zapisy na konferencję w Jachrance dotyczącą PODGiK-ów

Ruszyły zapisy na VI edycję konferencji technicznej pt.: „Nowoczesne technologie w prowadzeniu PODGiK”, która odbędzie sie w dniach 18-20 września 2019 r. w Centrum Konferencyjnym Warszawianka w Jachrance.

Nasze patronaty

Międzynarodowa Konferencja Studentów Geodezji
23-29-06.2019
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

Galeria

Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018