logo gisplay

Zapowiedź konferencji HxGN Local Poland 2016

HxGN Local Poland 2016Już po raz dwudziesty, ale po raz pierwszy w zupełnie nowym wydaniu, firma Intergraph Polska Sp. z o.o. organizuje konferencję poświęconą zagadnieniom z zakresu technologii informacyjnych i rozwiązań dla administracji publicznej, służb mundurowych, transportu, przedsiębiorstw komunalnych, telekomunikacyjnych oraz energetycznych.

Konferencja odbędzie się w dniach - 5 - 7 października 2016 w hotelu Sheraton w Sopocie. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania jest hasło "W kierunku inteligentnych zmian". Rozwiązania Hexagon pomagają mierzyć się z ograniczeniami budżetowymi, dynamicznym rozwojem technologii i zarządzaniem zmianami. To właśnie inteligentne zmiany umożliwiają poprawę funkcjonowania twojej organizacji i ograniczają ryzyko z korzyścią dla twojej misji.

Dlaczego warto wziąć udział w HxGN Local Poland 2016?

  • Wyjątkowi prelegenci - specjaliści z zakresu informatyki, geodezji, inżynierii, zarządzania i administracji.
  • Profesjonalne warsztaty i szkolenia, umożliwiające poznanie praktycznych aspektów pracy z produktami z portfolio grupy Hexagon.
  • Poznanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla administracji publicznej, służb mundurowych, transportu, rolnictwa, przedsiębiorstw usług komunalnych, branży telekomunikacyjnej oraz przemysłu petrochemicznego i energetycznego.
  • Okazja do spotkania z użytkownikami systemów informacji przestrzennej z różnych branż, wdrażających innowacyjne rozwiązania geoprzestrzenne, a tym samym możliwość wymiany opinii, pomysłów i uwag.
  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii z zakresu projektowania, pomiaru i wizualizacji, oferowanych przez światowego lidera – Hexagon
  • Udział w wyjątkowym wydarzeniu, objętym honorowym patronatem Prezydentów Gdańska, Gdyni i Sopotu.

Szczegółowe informacje na temat konferencji dostępne są na stronie: www.hxgnlocal.pl

Przy zgłoszeniu do 31 maja 2016 organizatorzy oferują 10% zniżki. Rejestracja

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

INTERGEO 2018

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GIS w Stolicy 2018
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
IV Forum Geodezja Przedsiębiorcy Studenci (GPS)

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018