logo gisplay

IV Konferencja Techniczna „Nowoczesne technologie w prowadzeniu PODGiK"

Ruszyły już zapisy na IV edycję konferencji technicznej pt.: „Nowoczesne technologie w prowadzeniu PODGiK". Konferencja, tak jak w latach poprzednich, odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Warszawianka w Jachrance w dniach 13-15 września 2017 roku.

Konferencja przeznaczona jest głównie dla pracowników Starostw Powiatowych i miast na prawach powiatu zajmujących się prowadzeniem Powiatowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego, ale również dla osób i instytucji chcących poszerzyć swoją wiedzę o nowoczesnych technologiach stosowanych do prowadzenia zasobu i jego udostępniania w Internecie. Przy obecnych zapisach prawnych budzących wiele zastrzeżeń oraz planowanych zmianach w ustawie Prawo Geodezyjne i Kartograficzne związanych z wprowadzeniem Kodeksu Urbanistyczno-Budowlanego konferencja będzie doskonałym forum wymiany doświadczeń między Ośrodkami Dokumentacji i Geodezyjnej i Kartograficznej, co potwierdziły jej poprzednie edycje.

Zapisy i szczegóły związane z konferencją dostępne są na stronie internetowej www.podgik.pl. Koszt konferencji z noclegiem, wyżywieniem i wszystkimi materiałami wynosi 600 zł+23%VAT w przypadku zakwaterowania w pokoju dwuosobowym lub 900zł+23%VAT w przypadku pokoju jednoosobowego.