logo gisplay

Zbliża się XIV Ogólnopolska Konferencja Studentów Geodezji

XIV Ogólnopolska Konferencja Studentów Geodezji W dniach 25 – 26 kwietnia w Krakowie odbędzie się XIV Ogólnopolska Konferencja Studentów Geodezji. Wydarzenie ma zasięg krajowy i już od kilkunastu lat jego gospodarzami są członkowie Klubu, który zrzesza 10 geodezyjnych Kół Naukowych z całej Polski.

Tegoroczna edycja organizowana jest przez jednego z członków Ogólnopolskiego Klubu Studentów Geodezji - Koło Naukowe Geodetów „Dahlta”, działające przy Wydziale Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska Akademii Górniczo-Hutniczej im. S. Staszica w Krakowie.

Konferencja ma na celu przede wszystkim zintegrowanie środowiska studentów geodezji z całego kraju oraz wymianę doświadczeń. Jest to wydarzenie, dzięki któremu uczestnicy mogą zaprezentować swój dorobek naukowy w formie referatu lub posteru. Podczas dwóch dni będzie można wysłuchać oraz obejrzeć prezentacje prelegentów z 9 różnych Kół Naukowych z całej Polski. Prace następnie podlegają ocenie jury, w skład którego wchodzą przedstawiciele pracowników naukowych z poszczególnych uczelni.

Wstęp na konferencję dla wolnych słuchaczy jest darmowy. Więcej informacji pod  linkiem 

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

Międzynarodowa Konferencja Studentów Geodezji
23-29-06.2019
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
I Krajowe Forum Użytkowników LiDAR
22-23.10.2019 r. (Sękocin Stary)
VII Forum BioGIS
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

Galeria

Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018