logo gisplay

Zbliża się XIV Ogólnopolska Konferencja Studentów Geodezji

XIV Ogólnopolska Konferencja Studentów Geodezji W dniach 25 – 26 kwietnia w Krakowie odbędzie się XIV Ogólnopolska Konferencja Studentów Geodezji. Wydarzenie ma zasięg krajowy i już od kilkunastu lat jego gospodarzami są członkowie Klubu, który zrzesza 10 geodezyjnych Kół Naukowych z całej Polski.

Tegoroczna edycja organizowana jest przez jednego z członków Ogólnopolskiego Klubu Studentów Geodezji - Koło Naukowe Geodetów „Dahlta”, działające przy Wydziale Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska Akademii Górniczo-Hutniczej im. S. Staszica w Krakowie.

Konferencja ma na celu przede wszystkim zintegrowanie środowiska studentów geodezji z całego kraju oraz wymianę doświadczeń. Jest to wydarzenie, dzięki któremu uczestnicy mogą zaprezentować swój dorobek naukowy w formie referatu lub posteru. Podczas dwóch dni będzie można wysłuchać oraz obejrzeć prezentacje prelegentów z 9 różnych Kół Naukowych z całej Polski. Prace następnie podlegają ocenie jury, w skład którego wchodzą przedstawiciele pracowników naukowych z poszczególnych uczelni.

Wstęp na konferencję dla wolnych słuchaczy jest darmowy. Więcej informacji pod  linkiem 

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
GIS Challenge 2019
29-31.05.2019 (Kraków)
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018