logo gisplay

II Spotkanie Użytkowników QGIS - znamy więcej szczegółów

II Spotkanie Użytkowników QGIS - znamy więcej szczegółów Organizatorzy podali więcej informacji oraz ramowy program II Spotkania Użytkowników QGIS, które odbędzie się w dniach 25-26 czerwca 2019 r. na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

 II Spotkanie Użytkowników QGIS uświetni Przewodniczący Komitetu Sterującego Fundacji QGIS.ORG Paolo Cavallini, z którym zaplanowano połączenie podczas pierwszej sesji referatowej.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie warsztatami, będzie na nie przeznaczony cały pierwszy dzień wydarzenia. Na razie planowane są:

  1. Dobry start z QGIS - dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć pracę z QGIS,
  2. Automatyzacja analiz w QGIS - (graficzny modelarz w QGIS),
  3. Zaawansowana kartografia w QGIS,
  4. Python w QGIS,
  5. QGIS dla nauczycieli szkół ponadpodstawowych.

Organizatorzy konferencji są otwarci na nową tematykę i propozycje. W celu dostosowania warsztatów do potrzeb uczestników, proszą o przekazanie sugestii poprzez wypełnienie ankiet:y "Jakie warszataty Cię interesują?" oraz ankiety dla  nauczycieli, która ma pomóc w opracowaniu programu warsztatów "QGIS dla nauczycieli szkół ponadpodstawowych".

W trakcie drugiego dnia konferencji odbędą się wystąpienia, prezentacje i dyskusje. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do podzielenia się swoim doświadczeniem w wykorzystywaniu oprogramowania QGIS.

Zgłoszenia udziału (bez prezentacji) w II Spotkaniu Użytkowników QGIS zostaną otwarte w drugiej połowie kwietnia. Więcej informacji, ramowy program konferencji, ankiety oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie http://www.qgis.pl/spotkania/2019/

 

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
GIS Challenge 2019
29-31.05.2019 (Kraków)
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018