logo gisplay

II Spotkanie Użytkowników QGIS - znamy więcej szczegółów

II Spotkanie Użytkowników QGIS - znamy więcej szczegółów Organizatorzy podali więcej informacji oraz ramowy program II Spotkania Użytkowników QGIS, które odbędzie się w dniach 25-26 czerwca 2019 r. na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

 II Spotkanie Użytkowników QGIS uświetni Przewodniczący Komitetu Sterującego Fundacji QGIS.ORG Paolo Cavallini, z którym zaplanowano połączenie podczas pierwszej sesji referatowej.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie warsztatami, będzie na nie przeznaczony cały pierwszy dzień wydarzenia. Na razie planowane są:

  1. Dobry start z QGIS - dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć pracę z QGIS,
  2. Automatyzacja analiz w QGIS - (graficzny modelarz w QGIS),
  3. Zaawansowana kartografia w QGIS,
  4. Python w QGIS,
  5. QGIS dla nauczycieli szkół ponadpodstawowych.

Organizatorzy konferencji są otwarci na nową tematykę i propozycje. W celu dostosowania warsztatów do potrzeb uczestników, proszą o przekazanie sugestii poprzez wypełnienie ankiet:y "Jakie warszataty Cię interesują?" oraz ankiety dla  nauczycieli, która ma pomóc w opracowaniu programu warsztatów "QGIS dla nauczycieli szkół ponadpodstawowych".

W trakcie drugiego dnia konferencji odbędą się wystąpienia, prezentacje i dyskusje. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do podzielenia się swoim doświadczeniem w wykorzystywaniu oprogramowania QGIS.

Zgłoszenia udziału (bez prezentacji) w II Spotkaniu Użytkowników QGIS zostaną otwarte w drugiej połowie kwietnia. Więcej informacji, ramowy program konferencji, ankiety oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie http://www.qgis.pl/spotkania/2019/

 

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

Międzynarodowa Konferencja Studentów Geodezji
23-29-06.2019
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
I Krajowe Forum Użytkowników LiDAR
22-23.10.2019 r. (Sękocin Stary)
VII Forum BioGIS
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

Galeria

Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018