logo gisplay

Różne Oblicza Gospodarki Przestrzennej - zapowiedź konferencji SGGW

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego zaprasza na ogólnopolską konferencję naukową ,,Różne oblicza Gospodarki Przestrzennej" z okazji 20-lecia kierunku gospodarka przestrzenna, która odbędzie się 25 października 2019 r. na kampusie uczelni.

Podstawowym celem konferencji jest przedstawienie dorobku 20 lat gospodarki przestrzennej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz 15-lecia działalności Studenckiego Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej.

Konferencja będzie poświęcona interdyscyplinarności gospodarki przestrzennej i ma na celu zwrócenie uwagi na jej różne oblicza i szeroką problematykę zainteresowań.

Sesje plenarne będą się składać z wystąpień: ekspertów, absolwentów kierunku gospodarka przestrzenna oraz studentów zrzeszonych w kołach naukowych zajmujących się problematyką gospodarki przestrzennej. Wydarzenie pozwoli na wymianę cennych doświadczeń między przedstawicielami środowisk akademickich oraz branżowych.

Na miejscu czekają na Was:

  • Eksperci związani z gospodarką przestrzenną,
  • Konkursy z cennymi nagrodami, np. bony na szkolenia,
  • Warsztaty przeprowadzane w małych grupach,

Do 18 sierpnia można zgłaszać czynne uczestnictwo w konferencji, poprzez wysłanie abstraktu wystąpienia. Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny. Więcej informacji oraz regulamin znajduje się na stronie koła naukowego oraz na stronie wydarzenia na facebook'u.

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

Międzynarodowa Konferencja Studentów Geodezji
23-29-06.2019
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
I Krajowe Forum Użytkowników LiDAR
22-23.10.2019 r. (Sękocin Stary)
VII Forum BioGIS
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

Galeria

Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018