logo gisplay

O GIS-ie w procesach biznesowych na Akademii GIS Aquanet

Akademia AquanetJuż 26 września odbędzie się konferencja AGA GIS 2019 roku pod hasłem "GIS w procesach biznesowych", organizowana przez spółkę Aquanet z Poznania.

Tegoroczna konferencja to już trzecie spotkanie, organizowane w ramach programu Akademia GIS Aquanet. Celem konferencji jest przedstawienie wdrożonych rozwiązań z zastosowaniem GIS w procesach biznesowych przez specjalistów z firm wodociągowych oraz branży sieciowej. W wydarzeniu wezmą udział specjaliści i menedżerowie z kilku wiodących firm wodociągowych w Polsce, kadra naukowa oraz przedstawiciele biznesu. Nowością w tym roku będzie udział ekspertów ds. zarzadzania infrastrukturą sieciową z firm spoza branży wodociągowej.

Organizatorzy udostępnili właśnie agendę konferncji. Program spotkania został podzielony na trzy części. Zaproszenie prelegenci przedstawią wykorzystanie GIS-u w procesach biznesowych m.in. w MPWiK we Wrocławiu czy MPWiK m.st. Warszawy, a także w branży energetycznej - PKP Energetyka, Enea Operator. Poza referetami przewidziano równiez panel dyskusyjny w formie merytorycznej debaty z udziałem naukowców i specjalistów.

Konferencja odbędzie się 26.09.2019 roku w Hotelu Poznańskim w Luboniu k/Poznania.

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

Międzynarodowa Konferencja Studentów Geodezji
23-29-06.2019
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
I Krajowe Forum Użytkowników LiDAR
22-23.10.2019 r. (Sękocin Stary)
VII Forum BioGIS
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

Galeria

Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018