logo gisplay

Nowości Bentley podczas Akademii GISforum

Akademia GISforum 2018W dniach 18 - 20 kwietnia odbędzie się kolejna edycja Akademii GISforum - warsztatów z zakresu rozwiązań GIS, w ramach których zaprezentowane zostaną nowości oprogramowania Bentley Systems z obszaru technologii geoprzestrzennych.

Akademia GISforum umożliwia zdobycie oraz poszerzenie praktycznej wiedzy w zakresie zaawansowanych narzędzi Bentley. Warsztaty będą prowadzone przez praktyków oraz ekspertów z firmy SHH, którzy na co dzień współpracują z wieloma podmiotami w zakresie rozwiązań informacji geoprzestrzennej.

Warsztaty adresowane są do obecnych oraz potencjalnych użytkowników rozwiązań GIS reprezentujących zarządców infrastruktury transportu, zakłady przemysłowe, przedsiębiorstwa sieciowe, administrację publiczną oraz biura projektowe i geodezyjne. Uczestnicy poznają narzędzia do analiz przestrzennych Bentley i funkcje pozwalające przetwarzać dane. W ramach interaktywnych zajęć warsztatowych każdy z uczestników będzie mógł przedyskutować tematy związane z aplikacjami Bentley.

W programie m.in.:

  • praca z chmurami punktów,
  • realizacja projektów geoprzestrzennych,
  • inwentaryzacja oraz atrakcyjna prezentacja danych projektu,
  • Connection Center - centrum informacji o projektach,
  • narzędzia Bentley Navigator i MapMobile,
  • pozyskanie materiału zdjęciowego do wygenerowania modeli 3D – przewidziany jest konkurs z nagrodą za najciekawszy model,
  • metody licencjonowania i zarządzania licencjami,
  • jak inwestować w technologie Bentley,
  • Bentley Map Connect 2018,
  • Tips & Tricks.

Warsztaty są autoryzowane certyfikatem wystawionym przez firmę Bentley Systems.

Szczegóły merytoryczne oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie gisforum.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 4 kwietnia. Liczba miejsc dla uczestników jest ściśle określona - obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Akademia odbędzie się w nowym hotelu Maria Antonina (Zagórze Śląskie) położonym nad malowniczym Jeziorem Lubachowskim. Wokół hotelu znajdują się przepiękne widoki oraz ciekawe obiekty, m.in. zabytkowa tama, a przede wszystkim zamek Grodno. Jedną z atrakcji warsztatów będzie wycieczka do zamku. Więcej informacji o obiekcie na hotelmariaantonina.pl

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

Międzynarodowa Konferencja Studentów Geodezji
23-29-06.2019
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
I Krajowe Forum Użytkowników LiDAR
22-23.10.2019 r. (Sękocin Stary)
VII Forum BioGIS
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

Galeria

Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018