logo gisplay

Nowości Bentley podczas Akademii GISforum

Akademia GISforum 2018W dniach 18 - 20 kwietnia odbędzie się kolejna edycja Akademii GISforum - warsztatów z zakresu rozwiązań GIS, w ramach których zaprezentowane zostaną nowości oprogramowania Bentley Systems z obszaru technologii geoprzestrzennych.

Akademia GISforum umożliwia zdobycie oraz poszerzenie praktycznej wiedzy w zakresie zaawansowanych narzędzi Bentley. Warsztaty będą prowadzone przez praktyków oraz ekspertów z firmy SHH, którzy na co dzień współpracują z wieloma podmiotami w zakresie rozwiązań informacji geoprzestrzennej.

Warsztaty adresowane są do obecnych oraz potencjalnych użytkowników rozwiązań GIS reprezentujących zarządców infrastruktury transportu, zakłady przemysłowe, przedsiębiorstwa sieciowe, administrację publiczną oraz biura projektowe i geodezyjne. Uczestnicy poznają narzędzia do analiz przestrzennych Bentley i funkcje pozwalające przetwarzać dane. W ramach interaktywnych zajęć warsztatowych każdy z uczestników będzie mógł przedyskutować tematy związane z aplikacjami Bentley.

W programie m.in.:

  • praca z chmurami punktów,
  • realizacja projektów geoprzestrzennych,
  • inwentaryzacja oraz atrakcyjna prezentacja danych projektu,
  • Connection Center - centrum informacji o projektach,
  • narzędzia Bentley Navigator i MapMobile,
  • pozyskanie materiału zdjęciowego do wygenerowania modeli 3D – przewidziany jest konkurs z nagrodą za najciekawszy model,
  • metody licencjonowania i zarządzania licencjami,
  • jak inwestować w technologie Bentley,
  • Bentley Map Connect 2018,
  • Tips & Tricks.

Warsztaty są autoryzowane certyfikatem wystawionym przez firmę Bentley Systems.

Szczegóły merytoryczne oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie gisforum.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 4 kwietnia. Liczba miejsc dla uczestników jest ściśle określona - obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Akademia odbędzie się w nowym hotelu Maria Antonina (Zagórze Śląskie) położonym nad malowniczym Jeziorem Lubachowskim. Wokół hotelu znajdują się przepiękne widoki oraz ciekawe obiekty, m.in. zabytkowa tama, a przede wszystkim zamek Grodno. Jedną z atrakcji warsztatów będzie wycieczka do zamku. Więcej informacji o obiekcie na hotelmariaantonina.pl

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
GIS Challenge 2019
29-31.05.2019 (Kraków)
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018