logo gisplay

Rabat na udział w seminarium CPI

Za miesiąc w Warszawie odbędzie się XXXII seminarium w cyklu GIS w praktyce pod hasłem "Systemy geoinformatyczne w administracji. Informatyzacja danych przestrzennych". Dla naszych czytelników mamy rabat na udział w tym wydarzeniu.

We Wrocławiu rozmawiano o nowoczesnych narzędziach do zarządzania sieciami wod-kan

Seminarium "Nowoczesne narzędzia do zarządzania infrastrukturą przedsiębiorstw wod-kan" - Wrocław, 14 grudnia 2016Seminarium „Nowoczesne narzędzia do zarządzania infrastrukturą przedsiębiorstw wod-kan”, organizowane 14 grudnia 2016 roku we Wrocławiu, zgromadziło wielu reprezentantów zarządców sieci wodociągowo-kanalizacyjnej. Prelegentami byli przedstawiciele Politechniki Wrocławskiej oraz Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, a także firm Lenovo, SmartMetering24, Earlybird, Lema Finance oraz SHH.

Seminarium GIS w praktyce z rabatem

Dla naszych czytelników mamy 10% rabatu na udział w seminarium z cyklu GIS w praktyce pod hasłem "Miejskie systemy GIS, dane przestrzenne w zarządzaniu miastami", które odbędzie się 15 grudnia br. w Warszawie.

Seminarium dotyczące GIS-u w zarządzaniu miastami

W połowie grudnia Centrum Promocji Informatyki organizuje kolejne seminarium GIS w praktyce pod hasłem "Miejskie systemy GIS - dane przestrzenne w zarządzaniu miastami".