logo gisplay

Rabat na udział w seminarium CPI

Za miesiąc w Warszawie odbędzie się XXXII seminarium w cyklu GIS w praktyce pod hasłem "Systemy geoinformatyczne w administracji. Informatyzacja danych przestrzennych". Dla naszych czytelników mamy rabat na udział w tym wydarzeniu.

Organizatorem seminarium, które odbędzie się 5 kwietnia, jest Centrum Promocji Informatyki. Podczas spotkania zaproszeni specjaliści omówią m.in. rolę systemów informatycznych w administracji publicznej, problemy związane z informatyzacją planów zagospodarowania przestrzennego, czy zagadnienie e-partycypacji w planowaniu przestrzennym.

W programie szkolenia:

  • Systemy informatyczne realizujące e-usługi w e-administracji publicznej Arkadiusz Kowalewski, (e-instytucja.pl)
  • E-partycypacja społeczna w procesie podejmowania decyzji przestrzennych dr inż. Łukasz Damurski, (Politechnika Wrocławska)
  • Standard numerycznego zapisu ustaleń opracowań planistycznych firmy Geo-system Sp. z o.o. i jego praktyczne wykorzystanie na przykładzie gminy Komorniki. Zbigniew Malinowski, (Geo-System Sp. z o.o.)
  • Cyfrowe miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego w mieście inteligentnym. Aspekty technologiczne, praktyczne i prawne. Szymon Ciupa, (smartcity-expert.eu)
  • Podstawowe problemy związane z informatyzacją planów zagospodarowania przestrzennego. dr inż. Waldemar Izdebski, (Politechnika Warszawska, Wydział Geodezji i Kartografii)

Szczegółowy program

Czytelnicy gisplay.pl mogą skorzystać z 10% rabatu na udział w szkoleniu poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego