Jak prowadzić zajęcia edukacyjne wykorzystując Geoportal Województwa Łódzkiego?

Departament Geodezji i Kartografii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego oraz Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi organizują dla nauczycieli bezpłatny kurs doskonalący „Po Łódzkiem wojaże z Geoportalem w parze, czyli jak atrakcyjnie prowadzić zajęcia edukacyjne z aplikacją mapową Geoportal Województwa Łódzkiego”.

Czytaj więcej...

Szkolenia enviDMS

enviDMSGłówny Geodeta Kraju zaprasza na szkolenia z wykorzystania oraz praktycznego zastosowania kartograficznych opracowań tematycznych w postaci cyfrowych map hydrograficznych opracowanych w ramach Projektu enviDMS.

Czytaj więcej...

W Gdańsku szkoleniu z zakresu informatyzacji MPZP

W dniu 21 kwietnia 2017 r. w Gdańsku odbędzie się szkolenie „Cyfrowe plany zagospodarowania przestrzennego w mieście inteligentnym – ustawa o infrastrukturze informacji przestrzennej, zarządzanie miastem, potrzeby mieszkańców oraz e-usługi".

Czytaj więcej...

Nowa oferta szkoleniowa dla obecnych i przyszłych operatorów dronów

CNBOP logoCentrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej w Józefowie podjęło się wsparcia procesu implementacji BSP (Bezzałogowych Statków Powietrznych) do systemu zarządzania kryzysowego i służb bezpieczeństwa powszechnego. Powołano Centrum Systemów Bezzałogowych „Centrum Dronów”, w ramach którego przygotowano czterotygodniowe szkolenie pn. „Drony w geoinformacji, zarządzaniu kryzysowym, ochronie ludności i infrastruktury”. Pierwsze szkolenia już w marcu.

Czytaj więcej...

Szkolenie z zakresu cyfrowych MPZP

Firma 24GIS specjalizująca się we wspieraniu miast we wdrażaniu technologii GIS zaprasza na szkolenia „Cyfrowe plany zagospodarowania przestrzennego w mieście inteligentnym – ustawa o infrastrukturze informacji przestrzennej, zarządzanie miastem, potrzeby mieszkańców oraz e-usługi".

Czytaj więcej...

Języki UML i GML w świetle obowiązujących przepisów prawnych w geodezji i kartografii - szkolenie

Zarząd Oddziału Stowarzyszenia Geodetów Polskich w Warszawie - Komisja Szkolenia Ustawicznego - zaprasza na szkolenie na temat: „Języki UML i GML w świetle obowiązujących przepisów prawnych w geodezji i kartografii”.

Czytaj więcej...

Intergraph Polska zaprasza na kolejną edycję szkoleń internetowych!

Ruszyła kolejna edycja bezpłatnych, multimedialnych szkoleń internetowych, organizowanych i prowadzonych na żywo, przez ekspertów firmy Intergraph Polska.

Czytaj więcej...

Kolejna edycja szkoleń z zakresu informatyzacji MPZP

5 października w Warszawie odbędzie się szkolenie "Cyfrowe plany zagospodarowania przestrzennego: dyrektywa INSPIRE, zarządzanie miastem, potrzeby mieszkańców oraz e-usługi".

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Start Konferencje Szkolenia