logo gisplay

Szkolenie z oprogramowania eCognition Developer

eCognitionGeosystems Polska zaprasza do udziału w szkoleniu „Klasyfikacja obiektowa w oprogramowaniu eCognition Developer", które odbędzie się w Warszawie w dniach 26-28 marca 2019 roku.

Trzydniowy kurs obejmuje wszystkie podstawowe koncepcje OBIA (Object Based Image Analysis) oraz narzędzia i funkcje wymagane do tego, aby biegle tworzyć reguły w eCognition Developer.

Celem szkolenia jest zapewnienie uczestnikom możliwości konfiguracji obiegu analizy obrazu oraz wiedzy o tym, kiedy użyć tego narzędzia, aby osiągnąć pożądane wyniki przy użyciu własnych danych.

W ramach kursu zostanie dokonany przegląd narzędzi i metod dostępnych w oprogramowaniu eCognition Developer, takich jak obsługa wektorów natywnych, dopasowywanie szablonów oraz uczenie maszynowe.

Uczestnicy powinni posiadać wiedzę z zakresu GIS oraz teledetekcji.

Szkolenie prowadzone będzie w języku angielskim. Całkowity koszt to 2800 zł netto.

Szkolenie odbędzie się w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, ul. Rektorska 4, 00-614 Warszawa. Zgłoszenie należy  przesłać do 28.02.2019 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Więcej informacji oraz program dostępny jest na stronie www.geosystems.pl

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
GIS Challenge 2019
29-31.05.2019 (Kraków)
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018