logo gisplay

W maju kolejny GeoPiknik

Geopiknik 2015Już 7 maja, na terenie Obserwatorium Astronomiczno-Geodezyjnego w Józefosławiu, po raz kolejny odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń tej wiosny - GeoPiknik 2016.

Jak co roku przewidziano moc atrakcji dla wszystkich uczestników, zarówno młodszych jak i tych starszych. Przewidziane jest m.in.: Geolimpiada, pokaz sprzętu geodezyjnego, gra terenowa, konkurs centrowania, paintball laserowy, karaoke oraz loteria fantowa. Nie mogłoby również zabraknąć trzeciej już edycji meczu rozgrywanego pomiędzy wykładowcami a studentami Politechniki Warszawskiej. Dla wszystkich gości zapewnione jest zimne piwo oraz pyszności z grilla. Imprezę dopełni zabawa taneczna, prowadzona przez DJ-a.

Organizatorzy podkreślają, że będzie to wspaniały przedsmak przed 95 leciem Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej.

Miejsce GeoPikniku: Obserwatorium Astronomiczno-Geodezyjnego Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej, przy ulicy Ogrodowej 2, Józefosław.

Start: 13:00 – Oficjalne Rozpoczęcie

Organizatorzy: Wydziałowa Rada Samorządu, Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii „Geoida” oraz Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej.

Organizatorzy

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GIS w Stolicy 2018
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018