logo gisplay

Stowarzyszenie Studentów GEOIDA świętuje 23. urodziny

Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej GEOIDA obchodzi w tym roku swoje 23. urodziny. Z  tej okazji organizatorzy tradycyjnie przygotowali cykl wydarzeń, na które zaproszeni są wszyscy studenci, członkowie i sympatycy GEOIDY.

Świętując, Stowarzyszenie Studentów GEOIDA nie zapomina o innych, a w szczególności o tych, którym można pomóc uratować życie. Dlatego też całe obchody rozpoczynie akcja krwiodawstwa, która odbędzie się 9 listopada przed wejściem do Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej. Krwiobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa będzie czekał na wszystkich chętnych dobroczyńców od godziny 9:00 do 14:00. Na każdego, kto postanowi wspomóc akcję, czeka drobny upominek w postaci darmowego biletu wstępu na główną imprezę urodzinową GEOIDY.

Kolejnym punktem, którego nie można przegapić są warsztaty tańca hip – hop. Wybór tematyki kursu nie jest przypadkowy. Jest to nawiązanie do motywu przewodniego głównej imprezy urodzinowej GEOIDY - Gangsters Paradise. Ponadto, to właśnie podczas niej uczestnicy będą mogli zaprezentować krótką choreografię, przygotowaną specjalnie dla nich. Warsztaty odbędą się 13 listopada o godz. 17:00 w Studium Wychowania Fizycznego i Sportu PW w sali Mała Riwiera.

Zwieńczeniem obchodów będzie impreza urodzinowa, która odbędzie się 21 listopada w Multipubie pod Grubą Kaśką. Tradycyjnie zaśpiewane zostanie „Sto lat”, będzie tort oraz szampan, a wszyscy chętni, będą mogli razem zatańczyć i pokazać czego nauczyli się podczas warsztatów hip - hopowych. O świetny, muzyczny klimat zabawy zadba DJ Kuba Król.

 

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment