logo gisplay

Niecały miesiąc do Geopikniku

Geopiknik 2017Już 12 maja 2018 roku o godz. 13:00 rozpocznie się jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w letnim kalendarzu - Geopiknik 2018. Tegoroczna edycja odbędzie się tradycyjnie na terenie Obserwatorium Astronomiczno- Geodezyjnego Politechniki Warszawskiej w Józefosławiu (ulica Ogrodowa 2).

Geopiknik to impreza dla studentów, wykładowców, mieszkańców Józefosławia i okolic oraz wszystkich, którzy chcą zobaczyć jak bawi się środowisko geodetów. Jak co roku każdy uczestnik pikniku znajdzie coś dla siebie. Dla najmłodszych uczestników przewidziane są dmuchane atrakcje, konkursy z nagrodami od naszych partnerów oraz gra terenowa. Studenci i mieszkańcy Józefosławia będą mogli sprawdzić się grając w paintball laserowy. Stałymi atrakcjami są: słynna już geoOlimpiada oraz konkurs centrowania przewidziany dla pasjonatów geodezji. Dla sportowców zaplanowany jest także turniej piłki nożnej podczas którego po raz kolejny nasi wykładowcy zmierzą się ze studentami. W trakcie trwania wydarzenia organizatozy zadbają także o podniebienia przybyłych, zapewniając przysmaki z grilla i zimne piwo.

Cykl wydarzeń powiązanych z Geopiknikiem rozpocznie się także zbiórką krwi pod Gmachem Głównym 10 maja 2018 roku.

Organizatorzy: Wydziałowa Rada Samorządu Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii, Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii „Geoida”, Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej, Koło Naukowe Geodezji i Kartografii.

 

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

Międzynarodowa Konferencja Studentów Geodezji
23-29-06.2019
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
I Krajowe Forum Użytkowników LiDAR
22-23.10.2019 r. (Sękocin Stary)
VII Forum BioGIS
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

Galeria

Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018