logo gisplay

Niecały miesiąc do Geopikniku

Geopiknik 2017Już 12 maja 2018 roku o godz. 13:00 rozpocznie się jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w letnim kalendarzu - Geopiknik 2018. Tegoroczna edycja odbędzie się tradycyjnie na terenie Obserwatorium Astronomiczno- Geodezyjnego Politechniki Warszawskiej w Józefosławiu (ulica Ogrodowa 2).

Geopiknik to impreza dla studentów, wykładowców, mieszkańców Józefosławia i okolic oraz wszystkich, którzy chcą zobaczyć jak bawi się środowisko geodetów. Jak co roku każdy uczestnik pikniku znajdzie coś dla siebie. Dla najmłodszych uczestników przewidziane są dmuchane atrakcje, konkursy z nagrodami od naszych partnerów oraz gra terenowa. Studenci i mieszkańcy Józefosławia będą mogli sprawdzić się grając w paintball laserowy. Stałymi atrakcjami są: słynna już geoOlimpiada oraz konkurs centrowania przewidziany dla pasjonatów geodezji. Dla sportowców zaplanowany jest także turniej piłki nożnej podczas którego po raz kolejny nasi wykładowcy zmierzą się ze studentami. W trakcie trwania wydarzenia organizatozy zadbają także o podniebienia przybyłych, zapewniając przysmaki z grilla i zimne piwo.

Cykl wydarzeń powiązanych z Geopiknikiem rozpocznie się także zbiórką krwi pod Gmachem Głównym 10 maja 2018 roku.

Organizatorzy: Wydziałowa Rada Samorządu Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii, Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii „Geoida”, Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej, Koło Naukowe Geodezji i Kartografii.

 

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
GIS Challenge 2019
29-31.05.2019 (Kraków)
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018