logo gisplay

Zintegrowane wrocławskie konferencje geoinformacyjne już za miesiąc

Zintegrowane wrocławskie konferencje geoinformacyjne już za miesiąc Już za miesiąc badacze i praktycy wykorzystujący w swojej pracy systemy informacji geograficznej spotkają się we Wrocławiu na serii wydarzeń w ramach Zintegrowanych Wrocławskich Konferencji Geoinformacyjnych.

W dniach 10-11 czerwca 2019 roku odbędzie się VIII edycja Ogólnopolskiej Konferencji GIS w Nauce, której gospodarzami będą Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu (pl. Grunwaldzki 24a, 1. dzień obrad) oraz Politechnika Wrocławska (ul. Na Grobli 15, 2. dzień obrad). Zgłoszenia referatów i posterów z ich streszczeniami przyjmowane będą do 20 maja 2019 roku, bierne uczestnictwo w wydarzeniu można zgłosić do 7 czerwca 2019 roku.

Dzień później, 11 czerwca 2019 roku, odbędzie się Szkolenie Głównego Geodety Kraju pt. „Wykorzystanie danych przestrzennych PZGiK w rozwoju społeczeństwa informacyjnego”. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Również 11 czerwca rozpocznie się dwudniowa Akademia Kartografii i Geoinformatyki pt. „Mapy w geoportalach”, podczas której zostanie m.in. rozstrzygnięty Konkurs „Internetowa Mapa Roku”. Termin zgłaszania udziału w wydarzeniu mija 15 maja 2019 roku. Organizatorami konferencji są Stowarzyszenie Kartografów Polskich, Politechnika Wrocławska, Politechnika Warszawska oraz Komisja Geoinformatyki Polskiej Akademii Umiejętności.

Wspólny formularz zapisowy na poszczególne wydarzenia, a także szczegóły dotyczące harmonogramu spotkań, dostępne są stronie internetowej: http://giswnauce.upwr.edu.pl/

 

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
GIS Challenge 2019
29-31.05.2019 (Kraków)
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018