logo gisplay

Zintegrowane wrocławskie konferencje geoinformacyjne już za miesiąc

Zintegrowane wrocławskie konferencje geoinformacyjne już za miesiąc Już za miesiąc badacze i praktycy wykorzystujący w swojej pracy systemy informacji geograficznej spotkają się we Wrocławiu na serii wydarzeń w ramach Zintegrowanych Wrocławskich Konferencji Geoinformacyjnych.

W dniach 10-11 czerwca 2019 roku odbędzie się VIII edycja Ogólnopolskiej Konferencji GIS w Nauce, której gospodarzami będą Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu (pl. Grunwaldzki 24a, 1. dzień obrad) oraz Politechnika Wrocławska (ul. Na Grobli 15, 2. dzień obrad). Zgłoszenia referatów i posterów z ich streszczeniami przyjmowane będą do 20 maja 2019 roku, bierne uczestnictwo w wydarzeniu można zgłosić do 7 czerwca 2019 roku.

Dzień później, 11 czerwca 2019 roku, odbędzie się Szkolenie Głównego Geodety Kraju pt. „Wykorzystanie danych przestrzennych PZGiK w rozwoju społeczeństwa informacyjnego”. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Również 11 czerwca rozpocznie się dwudniowa Akademia Kartografii i Geoinformatyki pt. „Mapy w geoportalach”, podczas której zostanie m.in. rozstrzygnięty Konkurs „Internetowa Mapa Roku”. Termin zgłaszania udziału w wydarzeniu mija 15 maja 2019 roku. Organizatorami konferencji są Stowarzyszenie Kartografów Polskich, Politechnika Wrocławska, Politechnika Warszawska oraz Komisja Geoinformatyki Polskiej Akademii Umiejętności.

Wspólny formularz zapisowy na poszczególne wydarzenia, a także szczegóły dotyczące harmonogramu spotkań, dostępne są stronie internetowej: http://giswnauce.upwr.edu.pl/

 

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

Międzynarodowa Konferencja Studentów Geodezji
23-29-06.2019
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

Galeria

Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018