logo gisplay

Międzynarodowa Konferencja Studentów Geodezji w tym roku w Warszawie

IGSM 2019W dniach od 23 do 29 czerwca w Warszawie odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Studentów Geodezji (ang. International Geodetic Student Meeting), która po 24 latach ponownie wraca do stolicy.

Organizatorami tegorocznej, 32. edycji są młodzi adepci geodezji ze Stowarzyszenia Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej „Geoida”.

W ramach Konferencji do Warszawy przyjedzie międzynarodowe grono studentów nie tylko z całej Europy, ale i świata. Wśród uczestników są przedstawiciele Kanady, Sudanu czy Turcji. Poza nimi, gościć będziemy również studentów z innych polskich uczelni. Organizacja tej międzynarodowej Konferencji w Warszawie jest wyjątkową okazją zaznajomienia uczestników z historią stolicy i polską kulturą. W czasie tygodniowego pobytu w Warszawie, przewidzianych jest wiele atrakcji, m.in. wizyty w Muzeum Powstania Warszawskiego czy Centrum Nauki Kopernik.

Kluczowym celem Konferencji jest zapoznanie się z działalnością studencką i naukową prowadzoną na innych uczelniach. Podczas sesji referatowych i posterowych, które odbędą się w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, uczestnicy przybliżą projekty z zakresu geodezji i geoinformatyki, nad którymi pracowali podczas ostatniego roku.

Organizacja IGSM 2019 jest największym wyzwaniem, z jakim mierzyli się w ostatnich latach studenci „Geoidy”, dlatego serdecznie zapraszamy do śledzenia bieżących wiadomości o przebiegu wydarzenia.

Po więcej informacji odsyłamy na stronę internetową IGSM 2019 i na fanpage na Facebook’u. 

Strona www: www.igsm2019.com

Facebook: www.facebook.com/igsmwarsaw

Maciej Grzymała

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

Różne oblicza Gospodarki Przestrzennej
2510.2019
I Krajowe Forum Użytkowników LiDAR
22-23.10.2019 r. (Sękocin Stary)
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 (Wrocław)

Galeria

Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018