logo gisplay

Aktualizacja map Polski w oprogramowaniu Navitel Navigator

Nawigacja Navitel Navigator Firma NAVITEL opublikowała nową wersję mapy Polski i Białorusi, obejmującą nowe odcinki dróg, trasy objazdów i inne ważne informacje nawigacyjne.

Najnowsza wersja zawiera zaktualizowaną sieć drogową, bazę danych o fotoradarach i nowo zdigitalizowane fragmenty map. Na mapie Polski zostały dodane następujące elementy sieci drogowej:

  • Część drogi ekspresowej S51: od Olsztynka do Olsztyna (obwodnica Olsztyna);
  • Część drogi krajowej S8 (Żabia Wola-Nadarzyn);
  • Droga ekspresowa S3 (Zielona Góra-Bolków);
  • Części autostrady S7 (europejska trasa E77): obok Rabki-Zdrój, z Koszwał do Elbląga, odcinek 10 km z Chęcin do Brzegów.

Najnowsza mapa została również uzupełniona o:

  • Obwodnicę Olsztyna ze skrzyżowaniami wokół niej;
  • Obwodnicę Czarnowąsów;
  • Obwodnicę Bolesławca;
  • Obwodnicę Miechowa.

Baza fotoradarów została zaktualizowana zgodnie z oficjalnymi źródłami. Warunkowe ograniczenia prędkości, zależne od daty i godziny, zostały zaktualizowane.

Zaktualizowana mapa Polski zawiera 725 697 km dróg, 267 870 POI, 95 313 osiedli, z czego dla 55 062 z nich możliwy jest podgląd sieci dróg oraz wyszukiwanie adresów.

Białoruś

Najnowsza mapa Białorusi została zaktualizowana baza adresów i uzupełniona o struktury sieciowe i sieci handlowe. Wprowadzono nowe punkty POI: apteki, sklepy odzieżowe i kawiarnie, sklepy jubilerskie i księgarnie, a także sklepy z częściami samochodowymi.

Użytkownicy mogą pobrać zaktualizowane mapy Polski i Białorusi dla smartfonów i tabletów poprzez aplikację mobilną Navitel Navigator, przechodząc do następujących opcji: Mój Navitel → Pobierz mapy. Aby zaktualizować mapy na urządzeniach GPS działających pod kontrolą systemu Windows CE, zalecane jest skorzystanie z programu Navitel Navigator Update Center. Należy pamiętać, że aktualizacja map Q3 2018 jest kompatybilna z wersją oprogramowania 9.10.1996 lub nowszą.

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
GIS Challenge 2019
29-31.05.2019 (Kraków)
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018