logo gisplay

Aktualizacja map Polski w oprogramowaniu Navitel Navigator

Nawigacja Navitel Navigator Firma NAVITEL opublikowała nową wersję mapy Polski i Białorusi, obejmującą nowe odcinki dróg, trasy objazdów i inne ważne informacje nawigacyjne.

Najnowsza wersja zawiera zaktualizowaną sieć drogową, bazę danych o fotoradarach i nowo zdigitalizowane fragmenty map. Na mapie Polski zostały dodane następujące elementy sieci drogowej:

  • Część drogi ekspresowej S51: od Olsztynka do Olsztyna (obwodnica Olsztyna);
  • Część drogi krajowej S8 (Żabia Wola-Nadarzyn);
  • Droga ekspresowa S3 (Zielona Góra-Bolków);
  • Części autostrady S7 (europejska trasa E77): obok Rabki-Zdrój, z Koszwał do Elbląga, odcinek 10 km z Chęcin do Brzegów.

Najnowsza mapa została również uzupełniona o:

  • Obwodnicę Olsztyna ze skrzyżowaniami wokół niej;
  • Obwodnicę Czarnowąsów;
  • Obwodnicę Bolesławca;
  • Obwodnicę Miechowa.

Baza fotoradarów została zaktualizowana zgodnie z oficjalnymi źródłami. Warunkowe ograniczenia prędkości, zależne od daty i godziny, zostały zaktualizowane.

Zaktualizowana mapa Polski zawiera 725 697 km dróg, 267 870 POI, 95 313 osiedli, z czego dla 55 062 z nich możliwy jest podgląd sieci dróg oraz wyszukiwanie adresów.

Białoruś

Najnowsza mapa Białorusi została zaktualizowana baza adresów i uzupełniona o struktury sieciowe i sieci handlowe. Wprowadzono nowe punkty POI: apteki, sklepy odzieżowe i kawiarnie, sklepy jubilerskie i księgarnie, a także sklepy z częściami samochodowymi.

Użytkownicy mogą pobrać zaktualizowane mapy Polski i Białorusi dla smartfonów i tabletów poprzez aplikację mobilną Navitel Navigator, przechodząc do następujących opcji: Mój Navitel → Pobierz mapy. Aby zaktualizować mapy na urządzeniach GPS działających pod kontrolą systemu Windows CE, zalecane jest skorzystanie z programu Navitel Navigator Update Center. Należy pamiętać, że aktualizacja map Q3 2018 jest kompatybilna z wersją oprogramowania 9.10.1996 lub nowszą.

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

Międzynarodowa Konferencja Studentów Geodezji
23-29-06.2019
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
I Krajowe Forum Użytkowników LiDAR
22-23.10.2019 r. (Sękocin Stary)
VII Forum BioGIS
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

Galeria

Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018