Instytut z Wrocławia nowym Centrum Analiz ILRS

GOVUSInstytut Geodezji i Geoinformatyki Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu otrzymał oficjalny status Stowarzyszonego Centrum Analiz Międzynarodowej Służby Satelitarnych Pomiarów Laserowych (ILRS Associate Analysis Center).

Czytaj więcej...

Aktualizacja oprogramowania i map nawigacji NAVITEL

NAVITEL wprowadza na rynek rozbudowane oprogramowanie i aktualizację map dla nawigatorów GPS działających pod kontrolą systemu Windows CE. Nowa wersja Navitel Navigator umożliwia wyznaczenie trzech alternatywnych tras do wyboru. Aktualizacja działa z mapą Q1 2017.

Czytaj więcej...

AutoMapa zaktualizowała swoje mapy

Do użytkowników AutoMapy trafiły właśnie najnowsze mapy Polski i Europy opracowane pod koniec lutego 2017 roku.

Czytaj więcej...

Nowe rozwiązania Garmin z segmentu marine i outdoor

Garmin inReachPodczas Targów Sportów Wodnych i Rekreacji Wiatr i Woda, które odbyły się w dniach 16-19 marca w Warszawie, Garmin zaprezentował najnowsze rozwiązania z segmentu marine i outdoor na sezon 2017.

Czytaj więcej...

Nawigacja NavRoad X5 z uchwytem magnetycznym

NavRoad X5Oferta nawigacji NavRoad poszerzona została o nowy model X5 z uchwytem magnetycznym, który oprócz gniazda zasilania wyposażono dodatkowo w złącze Video-In, dzięki czemu nawigację można bardzo łatwo rozszerzyć o funkcję kamery cofania.

Czytaj więcej...

Aplikacja Kasprowy Wierch nagrodzona

Aplikacja "Kasprowy Wierch - PKL" otrzymała główną nagrodę i statuetkę Mobile Trends Awards w kategorii Podróże i turystyka.

Czytaj więcej...

Navitel Navigator 9.7 z funkcją wytyczania tras alternatywnych dla urządzeń iPhone/iPad

Navitel wydał zaktualizowaną wersję aplikacji Navitel Navigator 9.7 dla urządzeń iPhone/iPad. Oprogramowanie pozwala między innymi na wskazanie tras alternatywnych i dokonanie wyboru jednej z nich.

Czytaj więcej...

NaviExpert z funkcją udostępniania miejsc

Najnowsza wersja nawigacji NaviExpert z funkcją udostępniania punktów jest już dostępna w Google Play oraz App Store.

Czytaj więcej...