logo gisplay

NAVITEL MS700 - nawigacja z 7-calowym wyświetlaczem

Navitel MS700Do sprzedaży trafia nowa nawigacja z 7-calowym wyświetlaczem NAVITEL MS700. Wraz z zakupem urządzenia użytkownik otrzymuje również dożywotnią aktualizację map 45 krajów Europy.

Nawigacja MS700 posiada wbudowana pamięć 256 RAM, która pozwala na niezakłóconą i stabilną pracę. Zawiera pamięć Flash ROM 8GB oraz slot dla kart micro SD/SDHC – z 24-miesięczną gwarancją. Urządzenie wyposażone jest FM Transmitter wraz z Audio Player-em. Menu i komunikaty głosowe dostępne są w ponad 30 językach.

– Nawigacji MS700 ułatwia kierowcom podróżowanie aż po 45 krajach Europy. Warto zauważyć, że jako jedyni dajemy możliwość bezpłatnej aktualizacji map do 4 razy w roku. Dzięki temu użytkownik dotrze do celu bez przykrych niespodzianek. Kolejnym atutem nawigacji jest automatyczne dostosowanie widoku mapy do ustawienia urządzenia w pionie lub poziomie – mówi Tobiasz Jankowski, CEO Navitel Poland. fot. Navitel

Asystent pasa ruchu pozwala na uzyskiwanie wyraźnych informacji dotyczących pasa ruchu, który należy zająć na skrzyżowaniu. Na pasku trasy w widocznym miejscu pokazane są ważne dane o ruchu drogowym. Dzięki dodatkowej usłudze nawigacja dostarcza informacji o fotoradarach. Automatyczny tryb dzienny i nocny pozwala na korzystanie z nawigacji o każdej porze. Użytkownik może też spersonalizować swój interfejs. Urządzenie zawiera rozszerzoną baza punktów POI – stacji benzynowych, sklepów, aptek, kawiarni itp. Dodatkowo, dzięki usłudze „moje miejsca”, wyświetla obiekty oznaczone jako ulubione.

Urządzenie wykonane jest z solidnego tworzywa, odpornego na zarysowanie. Załączone w zestawie etui pozwoli ochronić sprzęt.

Źródło: Navitel

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment