logo gisplay

NAVITEL E200 - nawigacja z myślą o podróżach po Europie Wschodniej

Navitel E200NAVITEL wprowadza na rynek nową nawigację samochodową – model E200. Urządzenie, które działa w trybie offline będzie idealnym rozwiązaniem dla osób podróżujących po Europie Wschodniej.

NAVITEL E200 pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Windows CE.  Nawigacja może być dobrym rozwiązaniem dla osób, które podróżują po Europie Wschodniej ze względu na zainstalowane mapy 9 państw: Białorusi, Bułgarii, Czech, Węgier, Mołdawii, Polski, Rumunii, Słowacji i Ukrainy. Wszystkie mapy aktualizowane są bezpłatnie przy użyciu programu Navitel Navigator Update Center. Program umożliwia również każdemu użytkownikowi zakup i instalację dodatkowych map na urządzeniu.

Urządzenie zawiera wbudowaną bazę fotoradarów, kierowca otrzymuje podpowiedzi głosowe o istniejących ograniczeniach prędkości. Interfejs oraz komendy lektora dostępne są w wielu językach. Co więcej, skrzyżowania mogą być wyświetlane na urządzeniu w trybie 3D. Wyszukiwanie adresu jest szybkie i proste dzięki opcji trzech alternatywnych tras dla każdego z wyznaczonych miejsc podróży. Rozbudowana baza punktów POI (punktów użyteczności publicznej) takich jak stacje benzynowe, bankomaty oraz kawiarnie jest wyświetlana wzdłuż trasy i ułatwia korzystanie z nawigacji.

NAVITEL E200 to 5-calowy, dotykowy ekran. Do urządzenia dołączono uchwyt samochodowy na przednią szybę. W zestawie z nawigacją znajduje się także ładowarka samochodowa oraz rysik.

Sugerowana cena NAVITEL E200 podana przez producenta to 46,90 Euro.

 

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GIS w Stolicy 2018
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018