logo gisplay

Aktualizacja nawigacji NAVITEL dla systemu Windows CE

Aktualizacja nawigacji NAVITEL dla systemu Windows CENAVITEL wydaje ważną aktualizację oprogramowania dla nawigatorów GPS działających w systemie Windows C oznaczoną numerem 9.10.903.

Nowy algorytm powiadomień przy zbliżaniu się do fotoradarów i znaków drogowych

W najnowszej wersji Navitel Navigator użytkownicy odkryją ulepszony interfejs z dwustopniowym systemem powiadamiania, który sygnalizuje, kiedy samochód zbliża się do fotoradarów i innych ograniczeń drogowych. Navitel Navigator zawiera obszerną listę ograniczeń - fotoradary, przejścia dla pieszych, buspasy oraz inne znaki drogowe. Najpierw program wskazuje odległość pozostałą do ograniczenia jazdy po prawej stronie wyświetlacza. Gdy pojazd zbliża się do niego, program rozpoczyna odliczanie najbliższej do najbliższego fotoradaru, znaku drogowego lub oznakowania.

Zmodernizowany interfejs pomaga ostrzegać kierowcę nie tylko o ograniczeniach prędkości, ale także zwraca uwagę na takie ograniczenia drogowe jak oznaczenia pasów ruchu, pasy ruchu publicznego, przystanki i skrzyżowania i wiele innych. Precyzyjne powiadomienia Navitel Navigator pomogą kierowcy w bezpiecznej i szybkiej zmianie pasa lub w odpowiednim dostosowaniu prędkości.

Aktualizacja informacji o ograniczeniach prędkości

W najnowszej wersji ograniczenie prędkości wyświetlane jest obok aktualnej prędkości samochodu, w samym środku menu nawigacyjnego. Program powiadomi kierowcę na wypadek jakichkolwiek naruszeń ruchu drogowego - pomarańczowy blok koloru z przekroczeniem prędkości do 10 km/godz., czerwony dla przekroczenia prędkości ponad 10 km/godz..

Nowy wygląd paska postępu

Podczas nawigowania po trasie nawigacje GPS NAVITEL wyświetlają odległość pokonaną i pozostałą do punktu docelowego. Zielony kursor przesuwa się wzdłuż paska postępu, aby wskazać odległość do ostatniego punktu. Użytkownik może nie tylko sprawdzić pozostały czas jazdy, ale także odległość do celu.

Co więcej, aktualizacja Navitel Navigator obejmuje: działanie nawigacji w tunelach oraz obszerną listę nowych punktów POI (stacje benzynowe, bankomaty, sklepy, kawiarnie itp.).

Navitel Navigator 9.10.903 jest dostępny dla następujących urządzeń NAVITEL: C200; C400; E100; E200; E500; E500; E700; F150; F300; MS400; MS600; MS700.

 

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

Międzynarodowa Konferencja Studentów Geodezji
23-29-06.2019
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

Galeria

Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018