Geodeta / Asystent Geodety (Niemcy)

Firma Cofex GmbH zarudni na stanowiskach:

Geodeta / Asystent Geodety

Numer referencyjny: 130115520

W zależności od doświadczenia i znajomości programu AutoCAD /lub Microstation /lub GISMobil /lub Smallworld /lub PolyGIS /lub ArcFM-U oferujemy stanowiska w różnych regionach Niemiec.

Zakres zadań :

  • Udział w interesujacych projektach, przy mierzeniu linii kablowych / rurociągów i dokumentowaniu wyniku pomiarów za pomocą systemu GIS lub CAD w biurze.

Wymagania:

  • Wykształcenie jako technik geodeta lub podobnym
  • Doświdaczenie w sektorze energetycznym lub gazowym.
  • Dobra znajomości jednego programów: AutoCAD /lub Microstation /lub GISMobil /lub Smallworld /lub PolyGIS /lub ArcFM-U
  • Prawo jazdy klasy B
  • Dobra znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na czas nieokreslony w pełnym wymiarze godzin
  • Niemiecką umowę o pracę z niemieckimi stawkami
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Pomoc przy szukaniu zakwaterowania
  • Pomoc i osobiste wsparcie w procesie integracji, załatwieniu formalności przez caly okres pracy

Telefon-DE: +49 (0541) 181 76 88 72 (mówimy po polsku/niemiecku)

www.cofex.de

Firma cofex GmbH jest dynamicznie rozwijającym się niemieckim przedsiębiorstwem w zakresie zasobów usług w dziedzinie energetyki w tym również usług inżynierskich. Naszych klientów wspomagamy w projektowaniu, budowaniu i tworzeniu dokumentacji ich urządzeń technicznych