Account Manager w Pionie Sprzedaży Esri

Frima Esri Polska poszukuje osoby do pracy na stanowisku Account Managera w Pionie Sprzedaży.

Obowiązki:

  • realizacja polityki sprzedażowej firmy w sektorze Administracji Publicznej;
  • aktywne pozyskiwanie klientów;
  • budowanie trwałych relacji z klientami i partnerami biznesowymi;
  • prowadzenie prezentacji handlowych;
  • opracowywanie ofert i nadzór nad procesem ofertowania;
  • przygotowywanie i negocjowanie umów;
  • poszerzanie wiedzy na temat technologii i produktów Esri;
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizacji działań sprzedażowych;
  • raportowanie przeprowadzanych działań.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT;
  • umiejętność nawiązywania kontaktów;
  • kreatywność i samodzielność w działaniu;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane:

  • znajomość oprogramowania Esri;
  • znajomość rynku GIS w branży administracji samorządowej;
  • znajomość podstaw Prawa zamówień publicznych.

Miejsce pracy Warszawa lub inne miasto.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Esri Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bonifraterska 17 moich danych osobowych w celu prowadzonej rekrutacji zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".