Kartograf / specjalista GIS (Lublin)

Firma z branży górniczej poszukuje osoby na stanowisko:

Kartografa / specjalisty GIS/ szkoleniowca z zakresu obsługi programów ArcGis i Global Mapper

Oczekiwania:

  • doskonałej znajomości programów ArcGIS oraz Global Mapper (znajomość innego oprogramowania GIS oraz programów graficznych np. Corel Draw, CAD będzie mile widziana)
  • minimum 2 lat doświadczenia w tworzeniu opracowań kartograficznych o różnym poziomie szczegółowości
  • doświadczenia w tworzeniu map z zakresu górnictwa i geologii
  • doświadczenia w prowadzeniu szkoleń z zakresu ArcGIS i/lub Global Mapper
  • dyspozycyjności
  • dobrej znajomości języka angielskiego

Obowiązki:

  • stworzenie i aktualizacja bazy danych
  • tworzenie i aktualizacja opracowań kartograficznych o rożnym poziomie szczegółowości - zarówno uproszczonych jak dokładnych

Dodatkowo osoba na tym stanowisku poproszona zostanie o przeprowadzenie szkolenia wewnętrznego z zakresu obsługi programów ArcGis i Global Mapper.