Programista .NET (Kraków)

W związku z dynamicznym rozwojem, firma ekspercka z branży geoinformatycznej SmallGIS Sp. z o.o. o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje kandydatów na stanowisko:

Programista .NET

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Programisty .NET będzie odpowiedzialna za rozwój głównych produktów firmy.

Wymagania:

Ogólne

  • wykształcenie w kierunku informatycznym lub podobnym
  • mocna motywacja do poznawania nowych technologii
  • znajomość języka angielskiego

Umiejętności techniczne:

  • minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku Programista .NET lub w projektach uczelnianych pisanych w oparciu o .NET
  • bardzo dobra znajomość środowiska MS Visual Studio 2008-2010, języka C# oraz .NET Framework
  • doświadczenie w programowaniu rozwiązań pod bazy danych (PostgreSQL, MsSQL, Oracle)

Mile widziane

  • znajomość zagadnień związanych z SOAP Webservice
  • znajomość zagadnień GIS

Oferujemy:

  • stałe i stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • rozwijanie umiejętności poprzez współpracę z doświadczonymi programistami
  • pracę w młodym ambitnym zespole z możliwością rozwoju w najnowszych technologiach
  • udział w realizacji ciekawych i różnorodnych projektów

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.