Programista przy projektach GIS (Warszawa)

Firma Imagis poszukuje osoby na stanowisko:

Programista przy projektach GIS

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie, rozwijanie i utrzymywanie usług i aplikacji sieciowych związanych z projektami GIS.

Wymagania:

  • doświadczenie w budowaniu usług sieciowych (praktyczna znajomość języka Python będzie dodatkowym atutem)
  • znajomości technik budowania stron, narzędzi itp. (html, xml, php, Ajax, JavaScript, DIV, sql)
  • umiejętności projektowania funkcjonalnych i atrakcyjnych wizualnie stron i komponentów graficznych
  • doświadczenie w budowaniu stron korzystających z map internetowych
  • kreatywność, otwartość na nowe pomysły i wyzwania
  • samodzielnośś, dociekliwość, umiejętność rozwiązywania problemów, współdziałanie w grupie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez IMAGIS S.A. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Górczewskiej 216."