Analityk rynku GIS (Kraków)

Firma SmallGIS Sp. z o. o. działająca w branży geoinformatycznej zatrudni w Dziale Handlowym:

Analityk rynku GIS

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami, doradztwo i sprzedaż oprogramowania GIS oraz usług z tym związanych, negocjacje oraz prowadzenie aktywnych działań marketingowych.

Zakres zadań:

  • odpowiedzialność za rozwój bezpośredniej sprzedaży oprogramowania GIS;
  • aktywne tworzenie i utrzymywanie relacji handlowych z klientem;
  • nawiązywanie kontaktów poprzez bezpośrednie prezentacje u klientów;
  • realizację strategii sprzedażowej;
  • doradztwo i podstawowe wsparcie techniczne klientów;
  • formalne wsparcie sprzedaży.

Wymagania:

  • wykształcenie w kierunku systemów informacji przestrzennej lub pochodnych
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej;
  • umiejętność podstawowej obsługi oprogramowania GIS;
  • skuteczność w realizacji celów sprzedażowych i zadań;
  • systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy, kultura osobista;
  • motywacja do ciągłego uczenia się i poszerzania kompetencji;
  • komunikatywność i umiejętność pracy z klientem;
  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego;

Mile widziane:

  • doświadczenie na stanowiskach technicznych ds. GIS
  • wykształcenie z zakresu GIS i leśnictwa/ochrony przyrody
  • znajomość rynku GIS
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy;
  • podstawowe przeszkolenie produktowe oprogramowania GIS;
  • dostęp do zaawansowanego oprogramowania i systemów GIS;
  • ciekawą i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się branży;
  • pracę w młodym zespole oraz przyjaznej atmosferze.