Specjalista ds. szkoleń i marketingu (Kraków)

Firma ProGea 4D sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. szkoleń i marketingu

  • nr oferty: DSiRR/2017/03
  • miejsce pracy: Kraków
  • umowa: umowa na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
  • dział: Sprzedaży i Rozwoju Rynku

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie planów szkoleniowych w konsultacji z przełożonym,
  • obsługa klienta w zakresie sprzedaży specjalistycznych szkoleń (przygotowanie oferty, pozyskiwanie klienta),
  • analiza wymagań klientów, monitoring satysfakcji z organizowanych szkoleń (m.in przygotowanie i przeprowadzanie elektronicznych ankiet po każdym szkoleniu),
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów w zakresie szkoleń,
  • techniczna i logistyczna obsługa szkoleń (organizowanie działań szkoleniowych, odpowiedzialność za przygotowanie i powielanie materiałów szkoleniowych, monitorowanie ich stanu, nadzór nad organizacją i przebiegiem szkoleń),
  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu GIS, teledetekcji oraz LiDAR,
  • szeroka współpraca z zespołem sprzedaży oprogramowania i zobrazowań satelitarnych w zakresie klientów i ich sugerowanych potrzeb,
  • kształtowanie długotrwałych relacji z klientami,

Wymagania stawiane przed kandydatem:

  • wykształcenie wyższe pełne w dziedzinach geografia, geoinformatyka lub pokrewnych,
  • pomysłowość i samodzielność w działaniu,
  • wysoka elastyczność i otwartość w zakresie powierzanych zadań,
  • gotowość na podróże krajowe i zagraniczne,
  • znajomość oprogramowania z zakresu GIS (ArcGIS lub QGIS),
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z technologią skanowania laserowego (LiDAR) oraz umiejętność przetwarzania danych w pakiecie Terrasolid oraz oprogramowaniu LP360,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca poznawanie dokumentacji technicznej,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • gotowość na zdobywanie wiedzy z zakresu marketingu,
  • doświadczenie zawodowe (referencje) mile widziane,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy Ci:

  • zdobywanie wiedzy i doświadczenia zawodowego z zakresu skanowania laserowego (LiDAR), GIS oraz marketingu w kreatywnym zespole.
  • możliwość awansów w zależności od wyników pracy
  • pakiet szkoleń z zakresu oprogramowania skanowania laserowego oraz GIS w kraju lub za granicą

Prosimy o umieszczenie zapisu: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę ProGea4D moich danych osobowych w celu prowadzonej rekrutacji zgodnie Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".