Inspektor ds. GIS (Białogard)

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Inspektor w Biurze Kontroli na Miejscu/Wydział ds. GIS Zachodniopomorskiego Oddziału Regionalnego - stanowisko pracy ds. aktualizacji danych GIS

Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 1 osoba, pełny etat, umowa o pracę na okres próbny.

Główne obowiązki:

Wymagania konieczne:

Wymagania pożądane:

1.Kwestionariusz dla kandydata załączony do ogłoszenia.
2.List motywacyjny.
3.Załączone do ogłoszenia oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych.
4.Kserokopie dokumentów potwierdzających spełnianie wyżej wymienionych wymogów (m.in. świadectwa pracy lub aktualne zaświadczenie o zatrudnieniu, kserokopie potwierdzające wykształcenie, prawo jazdy itp.).

Ww. oświadczenie musi być opatrzone własnoręcznym podpisem kandydata.

Aplikacja kandydata do pracy zawierająca braki, wadliwą treść oświadczenia dotyczącego przetwarzania danych osobowych bądź pozbawiona takiego oświadczenia, nie będzie uwzględniona w procesie rekrutacji.

Możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej

Dokumenty należy składać w terminie do: 23.10.2019 r. (liczy się data wpływu do ARiMR).

Listownie pod adresem:

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Zachodniopomorski Oddział Regionalny ul. Władysława Szafera 10, 71-245 Szczecin z dopiskiem: Dokumenty dotyczące naboru nr ref.: OR16/BKM/36/19

lub osobiście:

Kancelaria Zachodniopomorskiego Oddziału Regionalnego ARiMR Szczecin, ul. Władysława Szafera 10 (kancelaria czynna w godz.: 7:30- 15:30) Dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem: Dokumenty dotyczące naboru nr ref.: OR16/BKM/36/19