logo gisplay

Praca w Centrum Teledetekcji w IGiK (Warszawa)

Instytutu Geodezji i Kartografii ogłosił nabór kandydatów do pracy w Centrum Teledetekcji w Instytucie Geodezji i Kartografii w Warszawie.

Główne zadania:

  • Klasyfikacja pokrycia terenu na obrazach satelitarnych,
  • Opracowywanie algorytmów klasyfikacyjnych,
  • Analiza dużych zbiorów danych,
  • Prezentacja wyników badań.

Wymagane kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach związanych z naukami przyrodniczymi, nauką o Ziemi, geodezją,
  • Biegła znajomość języka angielskiego.

Wymagane umiejętności:

  • dobra znajomość programów do przetwarzania obrazów satelitarnych (np.: ERDAS, ENVI),
  • wiedza i doświadczenie z zakresu teledetekcji satelitarnej,
  • mile widziane umiejętności programistyczne.

Cechy osobowościowe:

  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • kreatywność,
  • komunikatywność, kultura osobista, umiejętność pracy w zespole,
  • motywacja do szybkiego uczenia się i poszerzania kompetencji.

Oferujemy:

  • umowę w pełnym wymiarze na czas określony do grudnia 2018 r.,
  • praca w miłym i doświadczonym zespole,
  • możliwość rozwoju, uczestnictwa w seminariach/konferencjach.

Zgłoszenie kandydata powinno zawierać:

  • CV i list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i znajomość języka angielskiego.