Inspektor do spraw pomiarów morskich (Szczecin)

Urząd Morski w Szczecinie poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Inspektor do spraw pomiarów morskich i obróki danych hydrograficznych w Wydziale Pomiarów Morskich

Miejsce pracy:

Urząd Morski w Szczecinie
Wydział Pomiarów Morskich
ul. Światowida 16 C
71-727 Szczecin

Adres urzędu:

Plac Stefana Batorego 4
70-207 Szczecin

ZAKRES ZADAŃ

  • prowadzi pomiary batymetryczne echosondą jedno i wielowiązkową,
  • wykonuje prace związane z obróbką danych cyfrowych z pomiarów,
  • opracowuje plany batymetryczne,
  • wykonuje pomocnicze prace geodezyjne.

WYMAGANIA NIEZBĘDNE

  • Wykształcenie: średnie w kierunkach geodezja lub nawigacja
  • znajomość norm i przepisów hydrograficznych (IHO),
  • język angielski na poziomie komunikatywnym.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

WYMAGANIA DODATKOWE

  • umiejętność obsługiwania programów komputerowych dotyczących pomiarów hydrograficznych lub geodezyjnych typu Hypack, Qinsy,
  • znajomość platform takich jak ArcGIS, Autocad

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE

  • CV i list motywacyjny
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA DODATKOWE

  • Kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów

TERMINY I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW

  • Dokumenty należy złożyć do: 29.03.2024
  • Decyduje data: stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu
  • Miejsce składania dokumentów:
    W związku z zagrożeniem związanym z wirusem SARS-COV-2 dokumenty należy przesłać na adres:

Treść ogłoszenia