Starszy aplikant w Dziale Ewidencji Sieci i Nieruchomości MPWiK (Wrocław)

MPWiK Wrocław poszukuje osoby na stanowisko:

Starszy aplikant W Dziale Ewidencji Sieci i Nieruchomości

Miejsce pracy: na Grobli 14/16 (praca w systemie jednozmianowym)

Jakie będą Twoje zadania?

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna/y m.in. za inwentaryzację i ewidencję systemu kanalizacji deszczowej, budowę systemu gospodarowania wodami opadowymi, wprowadzanie nowych oraz modyfikacje istniejących danych, wektoryzację powierzchni odwadnianych, przygotowywanie map.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • wykształcenia wyższego technicznego (geografia/kartografia, geodezja, inżynieria środowiska, geoinformatyka oraz pokrewne);
  • bardzo dobrej obsługi systemów GIS;
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy w środowisku GIS;
  • znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B1;
  • prawa jazdy kat. B;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • skrupulatności, rzetelności i systematyczności;
  • umiejętności analizowania danych oraz czytania dokumentacji technicznej;
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej.

A co w zamian?

  • stabilne i uczciwe warunki pracy;
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych uprawnień;
  • nowoczesne narzędzia pracy;
  • szeroki wachlarz opieki medycznej, z dostępem do specjalistów;
  • bogaty fundusz świadczeń socjalnych (m.in. karta Multisport, dofinasowanie wypoczynku letniego);
  • program emerytalny finansowany przez pracodawcę.

WAŻNE ! Prosimy o dołączenie klauzuli o treści "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez MPWiK S.A. we Wrocławiu, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2014 r., poz.1182 ze zm.) Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.