Programista GIS (Szczecin)

Firma FOTOKART poszukuje pracownika na stanowisko "Programisty GIS" w pracowni zajmującej się opracowaniami fotogrametrycznymi, kartograficznymi i GIS.

Zakres obowiązków:

Wymagania:

Dodatkowym atutem będą:

Oferujemy:

Oferty z CV proszę przesyłać mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., w temacie: praca Programista GIS. Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Do wysłanych dokumentów prosimy dopisać następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na wprowadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez FOTOKART Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz.883)."

Piotr Masłowski - kontakt: tel. 662 273 169, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.