logo gisplay

Redaktor opracowań kartograficznych oraz GIS (Szczecin)

Firma FOTOKART poszukuje pracownika na stanowisko Operator komputera w pracowni zajmującej się opracowaniami kartograficznymi, GIS i geodezyjnymi.

Zakres obowiązków:

  • redakcja map,
  • analiza dokumentacji pomiarowej,
  • przygotowanie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,
  • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów technicznych,

Dodatkowym atutem będą:

  • wykształcenie geodezyjne, informatyczne lub GIS,
  • doświadczenie w branży geodezyjnej lub GIS,
  • znajomość oprogramowania typu CAD, GIS (Geo-Info, EWMapa TurboMap, Microstation, AutoCad, ArcGIS, QuantumGIS itp.).
  • umiejętność programowania (Python, .NET, VBA, SQL, Java).

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę zlecenia,
  • pracę w doświadczonym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie adekwatne do stopnia posiadanych umiejętności,
  • praca w siedzibie firmy w Szczecinie.

Do wysłanych dokumentów prosimy dopisać następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na wprowadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez FOTOKART Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz.883)."

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
GIS w Stolicy 2018
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS