Specjalista ds. GIS, Fotogramterii i Teledetekcji (Kraków)

Firma SmallGIS Sp. z o.o., prowadząca działalność w branży geoinformatycznej (GIS) zaprasza do złożenia aplikacji na stanowisko:

Specjalista ds. GIS, Fotogramterii i Teledetekcji

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie, przetwarzanie i analizy danych przestrzennych w tym danych fotogrametrycznych i teledetekcyjnych;
  • udział w pełnym procesie produkcji ortofotomap lotniczych;
  • pozyskiwanie i przetwarzanie danych LIDAR;
  • realizacja zróżnicowanych zadań w projektach komercyjnych oraz badawczo rozwojowych obejmujących także zagadnienia informatyki, statystyki i biologii.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie fotogrametrii, teledetekcji lub geoinformatyki;
  • wiedza z co najmniej jednego zakresu: przetwarzanie danych obrazowych, GPS/INS, aerotriangulacja, przetwarzanie i klasyfikacja danych LIDAR;
  • zainteresowanie rozwijaniem i wdrażaniem nowych technologii w dziedzinie teledetekcji i fotogrametrii;
  • chęć ciągłego uczenia się i poszerzania kompetencji;
  • bardzo dobra organizacja pracy;

Mile widziane:

  • uprawnienia geodezyjne nr 7 lub zamiar ich uzyskania;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • wiedza i doświadczenie w zakresie GIS/baz danych/podstaw informatyki;
  • prawo jazdy kat. B;
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na pełny etat;
  • elastyczne godziny pracy;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o szerokim profilu działalności;
  • możliwość udziału w zróżnicowanych zadaniach i projektach, w tym badawczo-rozwojowych
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w zgranym i młodym zespole;

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SmallGIS Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest SmallGIS Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.