Inspektor ds. aktualizacji danych GIS (Hrubieszów)

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Lubelski Oddział Regionalny poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Inspektor ds. aktualizacji danych GIS

Miejsce pracy: Biuro Kontroli na Miejscu LOR ARiMR
Miejsce świadczenia pracy: Biuro Powiatowe ARiMR w Hrubieszowie

Nr ref.: OR03/39/18

Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 1 osoba/1 etat (umowa o pracę na okres próbny)

Oferujemy:

  • przejrzyste zasady wynagradzania,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • pracę w największej agencji płatniczej w Europie.

Główne obowiązki:

  • identyfikowanie  rozbieżności w wektorowych danych referencyjnych w Systemie Identyfikacji Działek Rolnych (LPIS);
  • identyfikacja i obsługa rozbieżności w systemie PZSIP zgodnie z obowiązującymi procedurami, w tym modyfikacja danych wektorowych LPIS;
  • opracowanie rozbieżności w sprawach powiązanych z działkami referencyjnymi, na których zidentyfikowano konieczność  modyfikacji elementów EFA w wektorowych danych referencyjnych w systemie PZSIP;
  • udostępnianie danych GIS na potrzeby kontroli na miejscu;
  • wektoryzacja działek rolnych na potrzeby kontroli na miejscu;
  • przygotowanie dokumentacji kontrolnej GIS w postaci cyfrowej do przygotowania w trakcie kontroli na miejscu metodą FOTO.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość zadań wykonywanych przez ARiMR,
  • znajomość Kodeksu Postępowania Administracyjnego,
  • znajomość Ustawy z dnia 9 maja 2008 r. o Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (z późn. zm.)

Wymagania pożądane:

  • komunikatywność, wysoka kultura osobista,
  • dokładność, odpowiedzialność, sumienność,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole

Wymagane dokumenty i oświadczenia (podpisane przez kandydata):
1.CV i list motywacyjny.
2.Załączone do ogłoszenia oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych.
3.Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie.
Ww. oświadczenie musi być podpisane własnoręcznym podpisem kandydata.
Aplikacja kandydata do pracy zawierająca braki, wadliwą treść oświadczenia dotyczącego przetwarzania danych osobowych bądź pozbawiona takiego oświadczenia nie będzie uwzględniona w procesie rekrutacji.

Możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej.

Dokumenty należy składać w terminie do: 30 sierpnia 2018 r. (liczy się data wpływu do ARiMR)

Listownie na adres:
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Lubelski Oddział Regionalny
21-003 Ciecierzyn, Elizówka 65 A

Osobiście:
w Kancelarii Lubelskiego Oddziału Regionalnego
Kancelaria czynna w godzinach  7:30 do 15:30

Dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem: Dokumenty dotyczące naboru OR03/39/18

W wersji elektronicznej na adres:
z dopiskiem: OR03/39/18

Dodatkowe informacje udzielane będą pod numerem tel. 81 756 88 19