Stażysta ds. bezzałogowych statków powietrznych UAV (Kraków)

Firma NaviGate z Krakowa poszukuje osoby na stanowisko:

Stażysta ds. bezzałogowych statków powietrznych UAV (dronów)

Ukończyłeś/aś (lub kończysz) studia z zakresu GIS, teledetekcji/fotogrametrii lub geodezji?
Chcesz się rozwijać w nowoczesnym i przyszłościowym kierunku z branży?
Niekoniecznie posiadasz bogate doświadczenie ale jesteś osoba ambitną i lubiącą wyzwania?
Masz w sobie choć trochę zmysłu badawczego?
Jesteś gotów/owa dać najpierw coś z siebie i masz nadzieje, że zostanie to docenione?
Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałeś/aś twierdząco, możesz śmiało czytać dalej.

ZOSTAŃ OPERATOREM DRONA i DOŁĄCZ DO ZESPOŁU FACHOWCÓW

Jakie czekają na Ciebie obowiązki?

  • na początek zgłębienie wiedzy na temat oferowanych produktów UAV (dronów), kamer i sensorów oraz programów do obróbki danych z nalotów;
  • przygotowywanie opisów sprzętu (dronów, kamer i sensorów) i oprogramowania na stronę www;
  • praca z programami Pix4D Pro i Agisoft Photoscan – testy różnych scenariuszy;
  • wsparcie pracy zespołu handlowego UAV;
  • testy w terenie (wsparcie zespołu pomiarowego) i pomoc w opracowywaniu danych z nalotów.

Chciałbyś /chciałabyś się sprawdzić?

  • będzie szansa na udział w projektach badawczych, a także na zdobycie uprawnień UAVO VLOS/BVLOS (jeżeli ich brak) dla operatorów bezzałogowych statków powietrznych;
  • jeśli tego będzie mało, nie zamykamy Ci drogi do realizacji własnych pomysłów.

Co jest niezbędne?

  • wyższe wykształcenie (lub student 5 roku) z dziedziny GIS lub teledetekcji/fotogrametrii lub geodezji;
  • zainteresowanie technologiami UAV;
  • pojęcie o podstawowych narzędziach do przetwarzania i analizy danych przestrzennych (GIS, fotogrametria);
  • sprawne redagowanie tekstu (lekkie pióro) w języku polskim i formułowanie wniosków;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • duże zaangażowanie w powierzone zadania;
  • motywacja do ciągłego uczenia się i poszerzania kompetencji.

Na pewno się przyda:

  • świadectwo kwalifikacji UAVO VLOS (ale jeśli nie masz to będzie okazja żeby zrobić);
  • doświadczenie w publikacji artykułów i/lub prowadzeniu bloga;
  • prawo jazdy kat. B.

Czego możesz oczekiwać od nas?

  • dwumiesięcznego, płatnego stażu z możliwością późniejszego zatrudnienia na pełen etat;
  • dostępu do najnowszych technologii z zakresu bezzałogowych statków powietrznych, oprogramowania do obróbki danych i sprzętu pomiarowego;
  • możliwości nauki od specjalistów z branży;
  • różnych zadań, różnych projektów – z nami nie będziesz się nudził, a na dodatek dużo się nauczysz;
  • uczestnictwa w konferencjach i targach branżowych;
  • szkoleń technicznych i handlowych (krajowych i zagranicznych);
  • dofinansowania do pakietu sportowego;
  • miłej atmosfery i kultury pracy.

Miejsce stażu: siedziba NaviGate w Krakowie.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)