logo gisplay

Analityk GIS /Administrator Systemów GIS (Kraków)

GISonLine jest jednym z wiodących na rynku przedsiębiorstw z branży geoinformatycznej w Polsce.  To Firma tworzona przez profesjonalistów posiadających szeroką wiedzę z zakresu wdrożeń GIS. Realizujemy projekty w różnych sektorach gospodarki: energetyka, telekomunikacja, administracja publiczna, turystyka i ochrona środowiska.

Jeśli nie interesuje Cię praca w dużej  korporacji, a szukasz stabilnej firmy w której będziesz mieć realny wpływ na swoją pracę i spotkasz ludzi z pasją, zapraszamy do aplikowania.

Praca w GISonLine to nie tylko pasja do technologii to także dobra zabawa i możliwość realizowania pozazawodowych zainteresowań. Górskie wycieczki, wieczory z gitarą przy ognisku? Jeśli masz jakiś pomysł – u nas znajdziesz ludzi z którymi możesz go zrealizować.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Analityk GIS /Administrator Systemów GIS

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres zadań:

  • Utrzymanie i rozwój systemów opartych o technologię GIS,
  • Tworzenie procedur w zakresie pozyskiwania danych i kontroli jakości danych,
  • Opracowywanie i analiza wymagań dla Systemów Informacji Geograficznej,
  • Tworzenie modeli (struktur) danych przestrzennych,
  • Migracja danych przestrzennych,
  • Analiza danych przestrzennych w kontekście wymagań klienta,
  • Analiza i rekomendacja nowych rozwiązań technologicznych,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej w projektach informatycznych,
  • Współpraca z klientem w zakresie rozwoju systemów GIS,
  • Współpraca z projektantami, programistami i testerami przy implementacji rozwiązań klasy GIS,
  • Administracja bazami danych GIS,
  • Zapewnienie wydajności, bezpieczeństwa i rozwoju rozwiązań GIS.

Czego potrzebujemy:

  • Znajomości dowolnego rozwiązania serwerowego klasy GIS (ArcGIS Server, Geoserver, Mapserver) na dobrym poziomie,
  • Dobrej znajomości dowolnego programu klasy desktop GIS (ArcMap, QGIS, inne)
  • Dobra znajomość baz danych,
  • Samodzielności w realizacji powierzonych zadań, jak również umiejętności w pracy zespole
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych
  • Chęci nauki i rozwoju zawodowego w zakresie GIS
  • Doświadczenia na stanowisku związanym z analizą GIS i utrzymaniem baz danych
  • Znajomość zagadnień z obszaru GIS
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z angielskojęzycznymi partnerami
  • Wykształcenie Wyższe

Co jeszcze jest dla nas ważne (dodatkowe atuty):

  • Podstawowa znajomość konfiguracji serwera WWW;
  • Znajomość rozwiązania klasy ETL (FME, Interoperability);
  • Doświadczenie w branży utilities (energetyka, telekomunikacja, wodociągi).

Co możemy Ci dać:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności;
  • Formę zatrudnienia dostosowaną do twoich potrzeb– umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • Możliwość pracy i rozwoju w zakresie nowoczesnych i różnorodnych technologii;
  • Pracę w zmotywowanym zespole, w dobrej atmosferze, zgodnie z zasadami fair play;
  • Niekorporacyjną atmosferę, udział w firmowych wyjazdach i spotkaniach nieformalnych na których świętujemy nasze sukcesy;
  • Realny wpływ na tworzone rozwiązania systemy i wykorzystywane technologie;
  • Udział w nowatorskich projektach;
  • Biuro w centrum Krakowa z dobrym dojazdem tramwajem lub pociągiem (jesteśmy tuż obok Dworca Głównego);
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w zakresie zastosowań GIS w branżach sieciowych, ochrony środowiska, administracji publicznej;
  • Szkolenia techniczne i miękkie, spotkania na których dzielimy się wiedzą;
  • Możliwość realizowania swoich pomysłów nie tylko tych związanych z pracą ale też tych związanych z pasjami;
  • Elastyczny czas pracy– pracę możesz zacząć miedzy 7 a 10, możliwość częściowej pracy zdalnej;
  • Możliwość dodatkowej opieki medycznej i karty sportowej.

Przesyłając nam swoje CV wyrażasz zgodę, aby się z Tobą  skontaktować w celu zakończenia procesu rekrutacji. Możesz anulować swoją zgodę w dowolnym momencie.

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
GIS w Stolicy 2018
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS