logo gisplay

Programista GIS (Szczecin)

Firma FOTOKART poszukuje pracownika na stanowisko:

"Programisty GIS" w pracowni zajmującej się opracowaniami fotogrametrycznymi, kartograficznymi i GIS.

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie narzędzi i rozwiązań ułatwiających pracę na danych geoinformatycznych,
  • wsparcie pracowni w realizacji projektów z zakresu geoinformatyki i teledetekcji,
  • przygotowanie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe na kierunku informatyka lub elektronika i telekomunikacja, lub ostatni rok na wymienionych kierunkach studiów,
  • umiejętność programowania w środowiskach VBA, .NET, Phyton, SQL.
  • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów technicznych.

Dodatkowym atutem będą:

  • znajomość oprogramowania i bibliotek typu CAD, GIS (Geo-Info, EWMapa, TurboMap, Microstation, AutoCad, ArcGIS, QuantumGIS, GDAL, LASTools itp.),
  • doświadczenie w programowaniu w systemach związanych z GIS lub CAD,
  • wykształcenie związane z systemami GIS lub CAD.

Oferujemy:

  • pracę w doświadczonym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie adekwatne do stopnia posiadanych umiejętności,
  • praca w siedzibie firmy w Szczecinie.

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Fotokart Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Piotr Masłowski
www.fotokart.pl

Nasze patronaty

Międzynarodowa Konferencja Studentów Geodezji
23-29-06.2019
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
I Krajowe Forum Użytkowników LiDAR
22-23.10.2019 r. (Sękocin Stary)
VII Forum BioGIS
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

23.05.2019 Wrocław